אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלי דפס יו"ר אל על פורש מהחברה בשל סיבות רפואיות צילום: עמית שעל

אלי דפס יו"ר אל על פורש מהחברה בשל סיבות רפואיות

במכתב הפרישה כתב דפס, "בצער, אני מבקש להודיע לכם על סיום תפקידי באופן מיידי וזאת בשל הצורך שנוצר להקדיש את כל כוחותיי למאבק רפואי שנסיבותיו נודעו לי בימים האחרונים"

16.08.2020, 16:06 | נווית זומר

יו"ר דירקטוריון אל על, אלי דפס, הודיע על פרישתו מהחברה בשל סיבות רפואיות, זאת בעיצומו של המשבר בחברה ורגע לפני הנפקתה או מכירתה.

במכתב ששלח כתב דפס, "בצער, אני מבקש להודיע לכם על סיום תפקידי באופן מיידי וזאת בשל הצורך שנוצר להקדיש את כל כוחותיי למאבק רפואי שנסיבותיו נודעו לי בימים האחרונים.

קראו עוד בכלכליסט

אלי דפס , צילום: נמרוד גליקמן אלי דפס | צילום: נמרוד גליקמן אלי דפס , צילום: נמרוד גליקמן

"אל על היא חברה ציבורית נהדרת, עם DNA מיוחד המחובר לכל מה שהוא ישראלי, היא חלק מהמורשת וההיסטוריה הישראלית, כך היה 70 שנה לאחור וכך גם יהיה בעתיד. אני גאה על הזכות שניתנה לי לכהן כיושב ראש הדירקטוריון של חברת אל על, גם אם מדובר בתקופה שהיא הקשה והמאתגרת ביותר בכל תולדותיה.אני נפרד מהתפקיד, אך לא מהעובדים הנפלאים באל על, בכל הסקטורים, שראויים לכך שהחברה תחזור לטוס בהקדם.

"יש לי אמון מלא בהנהלת החברה ובחברי הדירקטוריון אשר יידעו להוביל את אל על אל מעבר למשבר הזה לעתיד יציב ובטוח יותר, עבור קהל לקוחותיה, אלפי בתי אב המתפרנסים ממנה וגם לציבור בעלי המניות הנותנים בה אמון, לנוכח התחייבות ראש הממשלה, שרת התחבורה ושר האוצר להיות נאמנים לסיוע לחברה".

לפני כהונתו באל על, דפס שימש כמנכ"ל קופ"ח כללית. הוא מונה בשנת 2015 לדירקטור באל על ובשנת 2017 ליו"ר הדירקטוריון. דפס יתמקד כעת בנושא הבריאותי. בישיבת הדירקטוריון הבאה יקבע לו מחליף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות