אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אייל גרינברג, בנה של ג. יפית, ימונה למשנה ליו"ר גולף צילום: אוראל כהן

אייל גרינברג, בנה של ג. יפית, ימונה למשנה ליו"ר גולף

גרינברג, המשמש כמנכ"ל סטימצקי, ימונה לדירקטור בגולף וישמש כמשנה ליו"ר הדירקטוריון למשך שנה וחצי לפחות. במקביל ניתנה לסטימצקי אופציה לרכישת 6.5% ממניות גולף

16.08.2020, 16:38 | אורנה יפת

מנכ"ל סטימצקי אייל גרינברג, בנה של יפית גרינברג (ג. יפית), ימונה למשנה ליו"ר גולף - כך דיווחה היום (א') החברה לבורסה. במקביל ימונה גרינברג לדירקטור בחברה. המינוי כמשנה ליו"ר גולף יהיה לתקופה של שנה וחצי לפחות. גרינברג יהיה כפוף בתפקידו למ"מ מקום יו"ר גולף גונן ביבר.  

קראו עוד בכלכליסט

המהלך מבוצע במקביל לאופציה שהעניקה כלל תעשיות, בעלת השליטה בקבוצת גולף, לסטימצקי לרכישת 6.5% מהמניות שלה בגולף. האופציה ניתנה לסטימצקי, שנשלטת על ידי קבוצת משקיעים בראשות ג. יפית, עד סוף 2021 לפי מחיר של 1.64 שקל למניה. גולף נסחרת כיום לפי שווי של 74.3 מיליון שקל.   

יו"ר סטימצקי יפית גרינברג , צילום: עמית שעל יו"ר סטימצקי יפית גרינברג | צילום: עמית שעל יו"ר סטימצקי יפית גרינברג , צילום: עמית שעל

גורמים המקורבים להנהלת החברה מסרו כי ההחלטה להעניק לסטימצקי אופציה לרכוש מניות בגולף נובעת "מהרצון לחזק את הצוות הניהולי של גולף", בעזרתו של גרינברג. גרינברג משמש כמנכ"ל סטימצקי מ-2014 ובהודעה מטעמה ציינה כלל תעשיות כי "סטימצקי בהובלת גרינברג ביצעה בשנים האחרונות מהלך מרשים של שיקום".

גרינברג לא צפוי להחליף את מנכ"ל הרשת רביב ברוקמאייר, שהתפטר מהחברה וצפוי לסיים את תפקידו לאחר פרסום דוחות הרבעון השני בסוף החודש. גם המועמד ששמו עלה לכותרות, דורון סלע, לא ימונה למנכ"ל גולף. בקבוצה ממשיכים לחפש מחליף לברוקמאייר ומאז מרץ 2019 טרם מונה לה יו"ר קבוע.

 

קבוצת גולף מפעילה שמונה רשתות אופנה: גולף, גולף אנד קו, גולף קידס, פולגת, אינטימה, כיתן, טופשופ ועדיקה. בשנים האחרונות עוברת הקבוצה משבר שמסגרתו סגרה הקבוצה סניפים מפסידים בניסיון לצמצם הפסדים. הקבוצה סיימה את הרבעון הראשון של 2020 בהפסד של 34.4 מיליון שקל לבעלי המניות.

גולף מצויה בסכסוך מתמשך עם מייסד עדיקה דדי שוורצברג שמתכוון להגיש נגדה תביעה, ובשבוע שעבר פנה לבית המשפט בבקשה לקבל מסמכים ופרוטוקולים טרם הגשת התביעה.

 

שוורצברג מבקש מבית המשפט לבחון את אחריות בעלי השליטה בגולף או מי מטעמם "למסכת פעולות אסורות ומזיקות שהתבצעה בחברה או בקשר אליה, תוך שהם בוחרים להעלים עין מפעולות אלו, ואף פועלים בעצה אחת עם בעלי השליטה לקידום האינטרסים של בעלי השליטה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות