אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שירותי מיקרוסופט יפסיקו לפעול בדפדפן ה-Internet Explorer 11 בשנה הבאה צילום: שאטרסטוק

שירותי מיקרוסופט יפסיקו לפעול בדפדפן ה-Internet Explorer 11 בשנה הבאה

התמיכה של שירותי מיקרוסופט בדפדפן הנוסטלגי תסתיים ב-17 באוגוסט 2021; החברה מקווה שדפדפן ה-Edge החדש שלה הוא היורש הראוי להתחרות ב-Google Chrome הפופולר

18.08.2020, 11:27 | איתמר זיגלמן
מיקרוסופט תסיים את התמיכה ב-Internet Explorer 11 בכל היישומים והשירותים שלה בשנה הבאה, ב-17 באוגוסט 2021. הדפדפן Internet Explorer 11 לא יתמוך עוד בשירותים המקוונים של מיקרוסופט כמו Office 365, OneDrive, Outlook ועוד. בהמשך השנה, ב-30 לנובמבר, מיקרוסופט אף תסיים גם את התמיכה של Internet Explorer 11 עם שירות שיחות הוידאו העסקי של מיקרוסופט - Microsoft Teams.

קראו עוד בכלכליסט

מיקרוסופט מקווה שהדפדפן החדש שלה, Microsoft Edge, המבוסס על מנוע Chromium, הוא היורש העתידי ל-Internet Explorer והוא מועמד ראוי למלחמה בדפדפן הפופולרי Google Chrome. החברה תמשיך לאפשר לעסקים לגשת לאתרים ישנים שנבנו במיוחד עבור Internet Explorer עד שתפסיק לחלוטין את התמיכה ב-Internet Explorer 11.

מיקרוסופט פועלת כבר במשך שנים להשבתת השימוש והתמיכה של Internet Explorer. החברה חשפה לראשונה את דפדפן ה- Edge שלה כבר בשנת 2015

דפדפן מיקרוסופט Edge, צילום: שאטרסטוק דפדפן מיקרוסופט Edge | צילום: שאטרסטוק דפדפן מיקרוסופט Edge, צילום: שאטרסטוק

לצד שינויי התמיכה, מיקרוסופט מתכננת גם להסיר את תמיכתה בגרסה הראשונית של דפדפן האדג' ב-9 במרץ 2021. לאחר סיום תאריך התמיכה, גרסת האדג' מהדור הקודם לא תקבל עוד עדכוני אבטחה והחברה תתמקד בדפדפן האדג' העדכני המבוסס מנוע Chromium.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות