אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קניות מרחוק: יו"ר שופרסל שהה כחצי שנה בארגנטינה צילום: אוראל כהן

קניות מרחוק: יו"ר שופרסל שהה כחצי שנה בארגנטינה

דו"חות הרשת שפורסמו היום חושפים כי בעקבות הגבלות הקורונה שהה מאוריסיו ביאור במדינה הדרום אמריקאית ומילא משם את תפקידו; שופרסל התחייבה למוסדיים כי ביאור ישהה לפחות שבועיים בשנה בארץ, אך מציינת עתה כי פעילות החברה ממשיכה כסדרה; ביאור שב לישראל בשבוע האחרון

19.08.2020, 12:51 | גולן חזני
מאוריסיו ביאור, יו"ר שופרסל מזה שנתיים, שהה בחצי השנה האחרונה בארגנטינה, כך חושפים דו"חות הרשת. לפי דו"ח הדירקטוריון לרבעון השני, "מאז פריצת משבר הקורונה, ולאור מגבלות התנועה שנגזרו ממנו, מבצע יו"ר הדירקטוריון, מר מאוריסיו ביאור, את תפקידו מארגנטינה".

קראו עוד בכלכליסט

עם מינויו התחייבו שופרסל וביאור כי ישהה לפחות שבועיים בשנה בארץ. זאת, לאור חששות של המוסדיים בשל היות ארגנטינה מושבו העיקרי. בשבוע האחרון חזר ביאור לישראל.

יו"ר שופרסל, מאוריסיו ביאור, צילום: אוראל כהן יו"ר שופרסל, מאוריסיו ביאור | צילום: אוראל כהן יו"ר שופרסל, מאוריסיו ביאור, צילום: אוראל כהן

יחד עם זאת, שופרסל מציינת כי "פעילותה התאגידית של החברה המשיכה וממשיכה כסדרה תוך קיום כלל העדכונים והדיונים השוטפים של היו"ר עם חברי ההנהלה ובישיבות הדירקטוריון, באמצעים דיגיטליים. דירקטוריון החברה בחן מעת לעת את השלכות הנושא והגיע לכלל המסקנה שלמועד הדוח, אי שהותו הפיסית של היו"ר בישראל לא פגעה בחברה".

ביאור מונה לתפקיד מטעם קבוצת אידיבי שבשליטת אדוארדו אלשטיין. זו בינתיים מימשה את מניותיה בחברה, והדירקטורים מטעמה התפטרו, זולת ביאור.

הדוחות מציינים כי "בהמשך להמלצת ועדת הרכב הדירקטוריון, פנה דירקטוריון החברה למר מאוריסיו ביאור בבקשה כי ימשיך לכהן בתפקידו כיו"ר דירקטוריון החברה בכפוף למציאת פיתרון שיאפשר לפחות שהות פיזית חלקית שלו בישראל, לתקופה קצובה עד שתשלים הוועדה את עבודתה וימונה יו"ר קבוע לחברה".

כאמור, כיום שוהה ביאור בארץ.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות