אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גורדון ראמזי מוכר את בית הקיט שלו בדרום אנגליה צילום: JOHN BRAY AND PARTNERS

גורדון ראמזי מוכר את בית הקיט שלו בדרום אנגליה

השף הבריטי המפורסם מעוניין למכור את ביתו שבמחוז קורנוול - מבנה לשימור ששימש בעבר כסניף בנק וכולל 3 קומות ו-4 חדרי שינה. ראמזי ואשתו טאנה נהגו להשכיר את הבית, שגודלו 260 מ"ר, עבור 4,700 פאונד בשבוע, וכעת הם מבקשים תמורתו 2.75 מיליון פאונד

20.08.2020, 21:00 | שירות כלכליסט

השף הבריטי המפורסם גורדון ראמזי מוכר בית על חוף הים במחוז קורנוול בדרום מערב אנגליה, ששימש כבית הקיט שלו. הנכס, ששוכן בעיירת הדייג הקטנה פאווי, הוא בעל 3 קומות, 4 חדרי שינה ושימש בעבר כבנק. המחיר המבוקש הוא 2.75 מיליון ליש"ט (3.6 מיליון דולר). לפי מודעת המכירה, בעלי הבית "יצרו בית עירוני יפה ומודרני" תוך שמירה על כמה מאפיינים תקופתיים.

קראו עוד בכלכליסט

ראמזי (53) ואשתו טאנה שילמו 1.96 מיליון פאונד עבור הנכס ב-2017, אך הוא אינו משמש כבית המגורים הראשי שלהם. הם נהגו להשכיר את הבית עבור 4,700 פאונד בשבוע. הבית הוא בגודל 260 מ"ר וכולל חלל מגורים פתוח בין המטבח וחדר האוכל, חדר עבודה ומרפסת המשקיפה על הים. כמו כן, חדר השינה המרכזי משקיף על הים.

הבית נחשב כבניין לשימור והוא שימש כאמור בעבר כסניף של בנק לוידס. הסניף נסגר ב-2015 ושנה לאחר מכן נמכר ב-795 אלף פאונד. במקור התקבל אישור להפוך אותו לנכס מסחרי ובהמשך השיג ראמזי אישור להמיר אותו לבית מגורים.

בתים בכפרים ועל החוף נחשבים לבעלי ביקוש גבוה בבריטניה, צילום: JOHN BRAY AND PARTNERS בתים בכפרים ועל החוף נחשבים לבעלי ביקוש גבוה בבריטניה | צילום: JOHN BRAY AND PARTNERS בתים בכפרים ועל החוף נחשבים לבעלי ביקוש גבוה בבריטניה, צילום: JOHN BRAY AND PARTNERS

ראמזי ככל הנראה יצליח למכור את הנכס במהירות יחסית, שכן בתים בכפרים ועל החוף נחשבים לבעלי ביקוש גבוה בבריטניה, כחלק מהרצון של רבים להתרחק מהעיר וליהנות מהמרחבים הגדולים. ראמזי בעצמו הוא כנראה חובב גדול של האזור, שכן בבעלותו בית בעיירת רוק בקרומוול, עבורו שילם 4.4 מיליון פאונד. ראמזי הכעיס את התושבים המקומיים לאחר שהרס את המבנה המקורי משנות ה-30 ובנה בית חדש, שם אף בילה עם משפחתו את תקופת הסגר. ראמזי אף רכש בית נוסף ב-4 מיליון פאונד בעיירה סמוכה.

הבית במחוז קורנוול בדרום מערב אנגליה, צילום: JOHN BRAY AND PARTNERS הבית במחוז קורנוול בדרום מערב אנגליה | צילום: JOHN BRAY AND PARTNERS הבית במחוז קורנוול בדרום מערב אנגליה, צילום: JOHN BRAY AND PARTNERS

ראמזי הוא בעל מסעדות ברחבי העולם, אך עיקר פרסומו מגיע מהשתתפותו בתכניות "מטבחי הגיהנום" והגרסה האמריקאית של מאסטר שף, שם התבלט במיוחד בגלל הסגנון הבוטה שלו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות