אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יום אחרי הדוחות: הבן של מייסד קסטרו מכר נתח נוסף ממניות חברת האופנה צילום: איימי נקדאי

יום אחרי הדוחות: הבן של מייסד קסטרו מכר נתח נוסף ממניות חברת האופנה

אבי קסטרו מכר מניות בשווי 248 אלף שקל וירד לאחזקה של 7.28% מחברת האופנה, לפני שלושה שבועות מכר קסטרו - שאינו נושא תפקיד בחברה - נתח נוסף של מניות בשווי 128 אלף שקל; בעלי השליטה בקבוצת קסטרו הם אתי רוטר - אחותו של אבי קסטרו - וגבי רוטר

20.08.2020, 16:39 | אורנה יפת

הבן של מייסד קסטרו ממשיך למכור את אחזקותיו בחברת האופנה. אבי קסטרו, בנו של מייסד החברה אהרון קסטרו ואחיה של בעלת השליטה אתי רוטר, מכר 9,406 מניות בשווי 248 אלף שקל. לפני המכירה החזיק קסטרו ב-7.39% ממניות החברה ולאחר המכירה נותר עם 7.28% מהמניות.  

קראו עוד בכלכליסט

מדובר במכירה שנייה שמבצע קסטרו בתוך שלושה שבועות. ב-27 ביולי הוא מכר 5,466 מניות, בשווי של כ-128 אלף שקל, וירד מאחזקה של 7.46% בחברה ל-7.39%.

חנות קסטרו ברמת אביב, צילום: איימי נקדאי חנות קסטרו ברמת אביב | צילום: איימי נקדאי חנות קסטרו ברמת אביב, צילום: איימי נקדאי

בסך הכל, בתוך פחות מחודש מכר אבי קסטרו מניות בשווי 376 אלף שקל. קסטרו אינו בעל תפקיד בקבוצת האופנה המשפחתית והוא לא פעיל בה. את המניות שבבעלותו הוא קיבל בירושה מאביו, אהרון קסטרו, מייסד החברה. אנינה גרינברג, אחותם של אבי ואתי, מחזיקה גם היא ב-7.46% ממניות קבוצת האופנה. כיום מנוהלת קסטרו-הודיס על ידי רון רוטר, נכדו של אהרון ובנם של אתי וגבי רוטר, בעלי השליטה ודירקטורים בחברה.

אתמול (ד') פירסמה קבוצת קסטרו הודיס דו"חות מפתיעים לרבעון השני לשנת 2020. החברה, שברבעונים האחרונים עוברת טלטלה אשר התעצמה עוד יותר במשבר הקורונה, דיווחה על הכפלת הרווח התפעולי ועל זינוק של 192% ברווח הנקי. שורת הרווח הפתיעה, על רקע ירידה של 38% בהכנסות הרבעון, בשל משבר הקורונה במסגרתו נסגרו החנויות וקסטרו עברה להדממה. הרווח התפעולי של החברה השתפר הודות למהלכי התייעלות שביצעה קסטרו בזמן התפרצות הקורונה, ובהם הפחתת שכר הדירה וצמצום הוצאות הנהלה וכלליות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות