אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זוגות המחפשים דירה חדשה לרכישה, ידעו לזהות את הזדמנות הנדל"ן הנדירה הזו - רכישת דירה חדשה ב-100,000 ש"ח בלבד והיתרה רק באיכלוס הדמיה: יח"צ

זוגות המחפשים דירה חדשה לרכישה, ידעו לזהות את הזדמנות הנדל"ן הנדירה הזו - רכישת דירה חדשה ב-100,000 ש"ח בלבד והיתרה רק באיכלוס

אבני דרך מציעה במסגרת המבצע פרויקטים חדשים בפריסה ארצית, עם דירות החל מ-1,030,000 ש"ח

23.08.2020, 14:10 | בשיתוף אבני דרך

מתוך הרצון לסייע לזוגות צעירים ולמשפחות לרכוש דירה חדשה, גם באזורים המבוקשים, וכן להקל על משקיעים לאור הירידה במס רכישה, חברת אבני דרך יזמות והשקעות נדל”ן, שמשווקת עשרות פרוייקטים ברחבי הארץ, 'הרימה את הכפפה' ומציעה לזוגות צעירים ולמשפחות, עסקת נדל”ן בטוחה ונגישה לכולם!

בשל חוסנה הכלכלי של החברה, ניתנת לרוכשים ההצעה חסרת התקדים לשלם רק 100,000 ש"ח על הדירה החדשה ואת יתרת התשלום, רק באיכלוס, המבצע כולל דירות במחירים אטרקטיביים, החל מ- 1,030,000 ש"ח.

חברת אבני דרך יזמות והשקעות נדל”ן מוכיחה שוב ושוב את תרומתה ומעורבותה במתן פתרונות דיור אטרקטיביים, במחיר הוגן, לזוגות צעירים בישראל.

מגוון הפרוייקטים המשתתפים במבצע - בפריסה ארצית:

 

תל אביב – גונן

ברח’ קטן ושקט, סמוך לגבעתיים, על מגרש של כ-3 דונם נמצא “הבית בגונן” – מתחם מגורים מודרני ונעים המציג סגנון חיים אורבני חדש.

“הבית בגונן” מציע לכם ליהנות גם מגישה קלה לעיר הגדולה וגם מסביבת מגורים שקטה, שלווה ואיכותית.

הפרוייקט בתל אביב- גונן, הדמיה: יח"צ הפרוייקט בתל אביב- גונן | הדמיה: יח"צ הפרוייקט בתל אביב- גונן, הדמיה: יח"צ

דירות 5 חדרים החלמ- 3,200,000 ₪ – להרשמה לחץ כאן!

  

רמת גן – התפוצות

פרויקט התפוצות ברמת גן הוא חלק ממגוון פרוייקטים מבוקשים של אבני דרך הנבנים במסגרת מחלקת התחדשות עירונית. במסגרת הקמת הפרויקט, ייהרס המבנה הישן ויבנה בניין חדש ומודרני בן 8 קומות, כשבכל קומה תהיינה 3 דירות.

הפרויקט ברמת גן, הדמיה: יח"צ הפרויקט ברמת גן | הדמיה: יח"צ הפרויקט ברמת גן, הדמיה: יח"צ

דירות 5 חדרים החל מ 2,390,000 ₪

 

באר שבע – אודם על הפארק

פרויקט אודם על הפארק הוא פרויקט המגורים היוקרתי מבית “אבני דרך” שיוקם בשכונת הפארק החדשה בבאר שבע. הפרויקט ייבנה בהתאם לסטנדרט הבניה הגבוה של החברה ויכלול דירות בנות 3, 4, ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

הפרויקט בבאר שבע, הדמיה: יח"צ הפרויקט בבאר שבע | הדמיה: יח"צ הפרויקט בבאר שבע, הדמיה: יח"צ

דירות 3,4,5 חדרים (דירות רגילות, גן ופנטהאוז) החל מ – 1,150,000 ₪  

 

טבריה – השופטים 10

בלב טבריה, באזור מרכזי ושקט, בונה בימים אלו חברת “אבני דרך” את הפרויקט השלישי שלה בעיר. “השופטים 10” הוא פרויקט מגורים חדש בן 30 דירות בתמהיל מגוון: דירות בנות 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים.

דירות 4,5,6 חדרים (דירות רגילות, גן ופנטהאוז) החל מ – 1,030,000 ₪  

בית אל

פרויקט אבני דרך בבית אל שעתיד להיבנות ביישוב בית אל, יכלול בסך הכל 8 בנייני מגורים בבית אל: דירות חדשות בבית אל הממוקמות בשמונה בניינים סה”כ 180יח”ד.מהפרויקט יש גישה ישירה לצירי גישה המובילים בקלות פנימה והחוצה מן השכונה.

דירות 4,5,6,7 חדרים (דירות רגילות, גן, פנטהאוזים ודופלקסים) החל מ – 1,330,000 ₪  

בית שמש

הפרוייקט החדש שלנו בבית שמש נבנה בימים אלו ברמת בית שמש ד. הפרוייקט פתוח לנוף עמק האלה וכולל 9 בניינים בני 6-8 קומות.

הפרוייקט משתתף בתכנית מחיר למשתכן ומתוך 154 הדירות שבו, 64 דירות מיועדות למחיר למשתכן ו-90 דירות לשוק החופשי. הפרוייקט מציע דירות מרווחות, מרפסות גדולות וחניה ומחסן לכל דירה.

החל מ-1,210,000 ש"ח

אלפי מנשה

במרחק של 15 דק' מכפר סבא, בונה חברת אבני דרך את אחד הפרוייקטים המפתיעים באזור השרון - פרוייקט אבני דרך באלפי מנשה. הפרוייקט מעניק אפשרות חד פעמית למשפחות שמחפשות להתרחב, משפחות שמחפשות איכות חיים של ישוב קהילתי חזק עם כל מה שיש לעיר להציע במרחק 15 דק' נסיעה! בפרוייקט 20 בניינים עם 180 יחידות בתכנון חדשני על הרכס הגבוה ביותר בישוב, שפונה מערבה אל הנוף. בפרוייקט דירות 3,4,5 ו-6 חדרים - דירות גן, דופלקסים ודירות רגילות.

החל מ-1,300,000 ש"ח  

לקבלת פרטים נוספים וצפייה במגוון הפרויקטים >> 

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות