אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זום שבה לפעילות מלאה לאחר שמשתמשים דיווחו על תקלות ברחבי העולם קרדיט: Zoom

זום שבה לפעילות מלאה לאחר שמשתמשים דיווחו על תקלות ברחבי העולם

החל משעות אחר הצהריים משתמשים ברחבי העולם החלו לדווח על תקלות בביצוע שיחות וידאו בשירות הפופולרי. החברה אישרה שהתקלה טופלה והשירות שב אט אט לפעילות סדירה

24.08.2020, 22:04 | איתמר זיגלמן

משתמשי ארה"ב ובריטניה החלו לדווח במהלך שעות הצהריים (שעון ישראל) על תקלות בביצוע שיחות וידאו בזום. מרביתם התמקדו בקושי להתחבר לשירות לאחר הקשת שם משתמש וסיסמה. לא כולם הושפעו מההפסקה. חלק מהמשתמשים דיווחו כי שיחות הזום שלהם עבדו. אחרים אמרו שהם לא יכולו להיכנס לפגישות הזום המתוכננות באופן קבוע שלהם. 

קראו עוד בכלכליסט

בזום לא התכחשו לתקלה שהגיעה לאלפי משתמשים ברחבי העולם וכתבו: "קיבלנו דיווחים ממשתמשים שלא מצליחים להיכנס לזום ולא מצליחים להתחיל פגישות. אנחנו בודקים את הנושא ונספק עדכונים בהמשך".

Zoom שיחות וידאו,  קרדיט: Zoom Zoom שיחות וידאו | קרדיט: Zoom Zoom שיחות וידאו,  קרדיט: Zoom

ואכן כמה שעות לאחר מכן עדכנה החברה כי התקלה טופלה והשירות שב לפעילות מלאה תוך שהיא מתנצלת על התקרית: "הכל צריך לעבוד כמו שצריך עכשיו", כתבה, "אנו ממשיכים לעקוב אחר המצב - תודה לכולם על סבלנותכם ואנו מתנצלים על השיבושים שחוויתם במהלך היום".

משבר הקורונה אילץ את מרבית העולם לעבור לעבודה מרחוק ולמידה מרחוק. כתוצאה מכך שירותי שיחות הווידאו של גוגל, מיקרוסופט, פייסבוק ואפל צברו תאוצה אך זום הפכה לבולטת מבין המתחרות וכיום החברה מדווחת על מעל ל-300 מיליון שיחות שמתבצעות בשירות מדי יום.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות