אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ליאור שליין דורש מרשת פיצוי של עשרות מיליונים צילום: נמרוד גליקמן

ליאור שליין דורש מרשת פיצוי של עשרות מיליונים

אחרי שבוטל החוזה שלו מול רשת, כפי שפורסם לראשונה ב-ynet, ליאור שליין דורש פיצוי של יותר מ-45 מיליון שקלים. החוזה של שליין נחתם עוד בתקופת המיזוג של רשת וערוץ עשר והיה אמור להימשך עד 2023

25.08.2020, 20:10 | רן בוקר, ynet
אחרי חשיפת ynet אתמול (ב') על ביטול החוזה של ליאור שליין ברשת, היחסים בין הצדדים מסלימים.

ל-ynet נודע כי החוזה של שליין הוא מתקופת המיזוג של רשת וערוץ עשר, והוא נחתם עם המנכ"ל הקודם. לפי החוזה, שליין היה אמור לעבוד בערוץ עד 2023, בעלות הפקה של כ-300 אלף שקלים לתוכנית אחת.

ליאור שליין, צילום: נמרוד גליקמן ליאור שליין | צילום: נמרוד גליקמן ליאור שליין, צילום: נמרוד גליקמן

שליין מצידו הודיע לרשת כי הוא דורש פיצוי של יותר מ-45 מיליון שקלים בגלל ביטול החוזה. אם רשת תסרב, הצדדים עלולים להגיע לסכסוך משפטי.

התוכנית "גב האומה" החלה את דרכה ברשת עם השם "מצב האומה" ושודרה בין השנים 2010 עד 2015 בהצלחה. לאחר מכן עבר שליין לערוץ עשר ושם התוכנית שונה בהתאם.

עם מיזוג ערוצים עשר ורשת - שליין שב לרשת וחתם כאמור על החוזה החדש. אלא שלפי נתוני הצפייה, החזרה לרשת לא צלחה מבחינתו של שליין. בתחילת הדרך "גב האומה" שודרה בשעות צפיית השיא והניבה כ-8 אחוזי צפייה במומצע. בשל המספר שלא השביע רצון ובהחלטת המנכ"ל הקודם, העבירו ברשת את התוכנית לפריים שני (שעות צפייה מאוחרות יותר). גם אז שליין קיבל ממוצע צפייה של כ-8 אחוזים.

ליאור שליין בתגובה: "לצערי, כרגע אני מנוע מלהגיב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות