אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עדן בר טל מונה לתפקיד מנכ״ל המשרד לשיתוף פעולה אזורי צילום: אוראל כהן

עדן בר טל מונה לתפקיד מנכ״ל המשרד לשיתוף פעולה אזורי

השר לשיתוף פעולה אזורי, אופיר אקוניס, החליט למנות את מנכ״ל משרד התקשורת לשעבר, עדן בר טל, לתפקיד מנכ״ל המשרד. בר טל יחליף את ד״ר יוסף דרזנין שכיהן בתפקיד בשלוש השנים האחרונות

26.08.2020, 16:41 | צבי זרחיה

השר לשיתוף פעולה אזורי, אופיר אקוניס, החליט למנות את מנכ״ל משרד התקשורת לשעבר, עדן בר טל, לתפקיד מנכ״ל המשרד. בר טל יחליף עם כניסתו לתפקיד את ד״ר יוסף דרזנין שכיהן בתפקיד בשלוש השנים האחרונות. המינוי ייכנס לתוקף עם אישורו במליאת הממשלה.

עדן בר טל זכור כמי שהוביל כמנכ"ל את משרד התקשורת בשנים 2009-2013 והיה אמון על הרפורמה בסלולר, מפירותיה נהנים עד היום כל אזרחי ישראל. לבר טל ניסיון עסקי ובינלאומי עשיר כמייסד וכמנכ"ל חברות בתחומים שונים, בארץ ובעולם.

עדן בר טל , צילום: אוראל כהן עדן בר טל | צילום: אוראל כהן עדן בר טל , צילום: אוראל כהן

השר אקוניס בירך את בר טל: ״עדן בר טל ואני עבדנו זה לצד זה, אני כיושב ראש ועדת הכלכלה והוא כמנכ״ל משרד התקשורת. התרשמתי מאוד מיכולותיו המקצועיות לקידום רפורמות מרחיקות לכת, בראשן המהפכה הסלולרית ופתיחת שוק התקשורת לתחרות. את שתיהן אישרה ועדת הכלכלה בראשותי, בשיתוף פעולה נדיר בין רשויות המדינה. לצד זה, הוא ניהל באופן יוצא מן הכלל גם את העבודה השוטפת של המשרד״.

עוד אמר השר כי ״בשעה ההיסטורית הזאת, שבה היקפי העבודה של המשרד לשיתוף פעולה איזורי, גדלים במידה ניכרת לאור התרחבות היחסים המדיניים החדשים בין ישראל לשכנותיה במרחב, חיוני שהממשלה תאשר מנכ״ל בעל נסיון, שהצלחתו בניהול משרד ממשלתי כבר הוכחה״.

בר טל מסר,  ״לאור ההתפתחות ההיסטורית ביחסי ישראל עם איחוד האמירויות והצפי להסכמי שלום עם מדינות נוספות באזור, החל המשרד לשיתוף פעולה אזורי בהוראת השר אקוניס בעבודת מטה והכנות על מנת לתכלל את שיתופי הפעולה של ישראל עם איחוד האמירויות ומדינות נוספות באזור לצד שיתופי הפעולה והפרויקטים השונים של המשרד״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות