אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מת'יו פרי מוכר את הבית במליבו ב-15 מיליון דולר מקור: ANTHONY BARCELO/GETTY IMAGES

מת'יו פרי מוכר את הבית במליבו ב-15 מיליון דולר

בבית החוף ארבעה חדרים ושתי קומות המשקיפות לאוקיינוס. כוכב 'חברים' העביר בו את חודשי הסגר והעלה תמונות רבות לרשתות החברתיות

26.08.2020, 21:23 | שירות כלכליסט

מת'יו פרי מעמיד למכירה את הבית שלו במליבו שבדרום קליפורניה (ושזכה לכינוי המעודן “kick ass Malibu house”), המחיר המבוקש - 14.95 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

הבית בן ארבעת החדרים ושתי הקומות המשקיף לים נבנה על ידי חברת Scott Gillen לפני כמעט 10 שנים. וריאטי פרסם את הדיווח לפיו הבית נכנס לשוק ביום שני האחרון, ושסוכנות הנדל"ן המנהלת את המכירה היא Rodeo Realty.

פרי רכש את הבית בשנת 2011 מחברת הנדל"ן שבנתה אותו (Scott Gillen) והוא שילם עבורו 12 מיליון דולר במזומן. כמו בניינים טיפוסיים אחרים שהקימה החברה האמורה, הוא כולל קומה ראשונה נרחבת, קירות זכוכית, איזור הקרנה וג'קוזי חיצוני.

כוכב חברים לשעבר, כיום בן 51, העביר את מרבית תקופת המגפה בבית המגורים המדובר - ופרסם ברשתות החברתיות תמונות רבות שלו ושל הבית בימי הסגר, לצד אמירות על החשש שלו מהמשבר הרפואי.

מת מת'יו פרי ובית החוף במליבו שעומד למכירה | מקור: ANTHONY BARCELO/GETTY IMAGES מת

בשלב מסויים בתחילת חודש מאי, כאשר חלק גדול מקליפורניה עדיין היתה תחת סגר, הצטלם פרי יחד עם קבוצת אנשים שחלפה בחוף. "סצינה מהפטיו. ללא מסיכות. במרחק של רגל אחת. זה הדבר שגורם לי לרצות לצרוח. עד שאני נזכר שיש לי את בית ה'קיק אס מליבו', כתב פרי בצמוד לתמונה. בתמונות אחרות נראה פרי מעביר את הזמן בסלון, אופה עוגיות במטבח ותופס שמש על המרפסת הפונה לחוף.

פרי מוציא למכירה נכס נוסף שלו – פנטהאוז בן ארבעה חדרים באחד הבתים היוקרתיים בלוס אנג'לס – כאשר הסיבה הנראית לעין היא כוונתו להעביר יותר זמן בעיר ניו יורק בשנים הבאות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות