אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גם בישראל: נטפליקס מאפשרת צפייה בחלק מתכניה בחינם וללא מנוי צילום: בלומברג

גם בישראל: נטפליקס מאפשרת צפייה בחלק מתכניה בחינם וללא מנוי

ענקית הסטרימינג פתחה לצפייה בחינם את כמה מהפרקים הראשונים בסדרות הקטלוג שלה במטרה לספק טעימה משירותיה כחלק ממהלך שיווקי לגיוס מנויים חדשים

31.08.2020, 15:25 | רפאל קאהאן
אם אין לכם חשבון נטפליקס ואתם לא רוצים להתחייב לפני שאתם מנסים, ענקית הסטרימינג מציעה כעת דיל חדש, צפו בפרקים של סדרות נבחרות מהקטלוג שלה בחינם. מדובר על מהלך שיווקי ברור כדי לגייס מנויים חדשים. ואולם החברה לא באמת הדהדה אותו ונתקלנו בו בדרך אגב. לא ברור אם היא תצא בהודעה רשמית בקרוב או שהיא מחכה שהשמועה הוויראלית תתפשט לבדה.

קראו עוד בכלכליסט

מי שמתעניין שוודאי תוהה היכן הקוץ. ובכן לא ניתן לצפות ביותר מהפרק הראשון מכל הסדרות שמוצעות למשל. בנוסף הדף לא זמין באפליקציות המובייל אלא רק בגרסאות הדפדפן של השירות וגם זאת לא בדפדפני iOS של מכשירי אפל. מנגד נטפליקס מבטיחים שהמבחר יתעדכן וישתנה באופן תדיר.

נטפליקס , צילום: בלומברג נטפליקס | צילום: בלומברג נטפליקס , צילום: בלומברג

לא בטוח לכמה זמן מתכננת נטפליקס להמשיך את המהלך השיווקי הזה, אך יכול להיות שמדובר באמצעי לטווח ארוך. בכל אופן מי שרוצה להתרשם ממה שיש לחברה להציע יכול למצוא את התכנים החינמיים בקישור הבא כדי לצפות "לא צריך להירשם, רק להפעיל ולצפות" כפי שכתוב בשאלות ותשובות.

לא ברור למה נטפליקס השיקה מבצע מעין זה כעת. משבר הקורונה הזניק את מספר המנויים שלה וזה לא שהיא זקוקה לפרסום בקרב הציבור. על פי סקר שנערך בדיוק לפני שנה 4 מכל 10 ישראלים החזיק במנוי לשירותיה. המספר כיום כנראה גבוה הרבה יותר, בעיקר בזכות העובדה שלא מעט ספקיות טלוויזיה מעניקות מנוי של כמה חודשים לשירות בנוסף לתכנים הרגילים שלהן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות