אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טיקטוק בחרה קונה: עשויה לצאת בהודעה כבר מחר צילום: רויטרס

טיקטוק בחרה קונה: עשויה לצאת בהודעה כבר מחר

אפליקציית הסרטונים הקצרים הפופולרית קיבלה החלטה על החברה שתרכוש את פעילותה בארצות הברית, ניו זילנד ואוסטרליה. על פי ההערכות: תפרסם את החלטתה ביום שלישי

31.08.2020, 17:34 | שירות כלכליסט
טיקטוק קיבלה החלטה על החברה שתרכוש את פעילות האפליקציה בארה"ב, ניו זילנד ואוסטרליה – ועשויה לצאת בהודעה על ביצוע העסקה כבר במהלך השבוע. ב-CNBC מציינים, על סמך שיחות עם מקורות מעורבים, שתיתכן החלטה כבר מחר.  

קראו עוד בכלכליסט

לפי הצו הנשיאותי שפרסם הנשיא טראמפ ב-6 באוגוסט, טיקטוק חייבת לבצע את העסקה עד ל-20 בספטמבר על מנת להימנע מהטלת סנקציות על הפעילות שלה בארה"ב.

סין סיבכה את המצב עוד יותר לאחר שהודיעה על חוקים חדשים הנוגעים לתעשיית ההייטק שלה, המחייבים בין היתר אישור רגולטורי לכל מכירה לגורם זר מחוץ למדינה.

טיקטוק, צילום: רויטרס טיקטוק | צילום: רויטרס טיקטוק, צילום: רויטרס

אנליסטים בשוק מעריכים כי הצעה משותפת של וולמארט ומיקרוסופט היא החזקה ביותר והריאלית ביותר מבין ההצעות שהוגשו לרכישת הפעילות. הצעה נוספת בעלת משקל הוגשה על ידי אורקל. עוד מעריכים כי מחיר העסקה צפוי לעמוד על בין 20 ל-30 מיליארד דולר.

בשבועות האחרונים נפוצו שמועות גם על הצעות שהעבירו גורמים נוספים, בראשם נטפליקס, אפל ואלפבית – אך בשלב זה נראה שהצעות אלה אינן על הפרק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות