אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אינוניישן מקימה מרכז חדשנות בסין בהשקעה של 3 מיליון דולר צילום: INNONATION

אינוניישן מקימה מרכז חדשנות בסין בהשקעה של 3 מיליון דולר

המרכז החדש מתווסף לשני מרכזי Powerhouse שהוקמו בשנים האחרונות בבייג'ינג וברמת החייל בתל אביב. החברה מתכוונת להקים בשיתוף עם ממשלת סין מרכזים נוספים במדינה בהשקעה כוללת של יותר מ-10 מיליון דולר

08.09.2020, 11:39 | מאיר אורבך
חברת אינוניישן (Inonation), המנוהלת על ידי משפחת גל-אור, השיקה מרכז חדשנות בעיר האנגז'ו (Hangzhou) שבדרום סין. ממשלת מחוז ג'ג'יאנג שבה שוכנת האנגז'ו השקיעה 3 מיליון דולר בהקמת מרכז החדשנות בעיר. המרכז ממוקם בשתי קומות מרכזיות בבניין משרדים של 24 קומות במתחם שנבנה על ידי חברת Sunac, מחברות הבנייה הגדולות בסין.  

קראו עוד בכלכליסט

אינוניישן מתכוונת להקים בשיתוף עם ממשלת סין מרכזי Powerhouse נוספים במדינה בהשקעה כוללת של יותר מ-10 מיליון דולר. המרכז החדש מתווסף לשני מרכזי Powerhouse שהוקמו בשנים האחרונות בבייג'ינג וברמת החייל בתל אביב (בהשקעה של 4 מיליון דולר). מהחברה נמסר ה-Powerhouse בבייג'ינג משמש כיום כבסיס להרחבת עסקיהן של חברות ישראליות כמו טאבולה, סטרטסיס, התעשייה האווירית, אל-על ועוד.

עמית גל אור שותף באינוניישן , צילום: INNONATION עמית גל אור שותף באינוניישן | צילום: INNONATION עמית גל אור שותף באינוניישן , צילום: INNONATION

אינוניישן, שהוקמה בשנת 2016 על ידי אמיר גל-אור יחד עם שני בניו (רז ועמית), מתמחה בקידום שיתופי פעולה בינלאומיים, בין חברות וממשלות בסין, ישראל וצפון אמריקה.

עמית גל-אור, שותף ומבעלי אינוניישן: "האנגז'ו נחשבת לאחד ממרכזי העסקים והטכנולוגיה הצומחים והחשובים החשובים בסין. בעיר פועלות עשרות אלפי חברות טכנולוגיה ובראשן עלי באבא על כל שלוחותיה, יצרנית הרכב Geely ושורה של חברות מדיקל מובילות. האנגז'ו היא בירת האינטרנט, ה-AI והבלוקצ'יין של סין ויש לה מעמד מיוחד גם בתעשיות הרכב והמדיקל העולמיות. אנחנו פותחים עתה דלת רחבה לשיתופי פעולה עסקיים בין חברות וטלנטים ישראלים לבין חברות, משקיעים וגורמי ממשלה בעיר. לעלי באבא יש כמובן משקל סגולי ייחודי ואנו נסייע ככל יכולתנו בעזרת הקשרים והידע שרכשנו במהלך 20 שנות פעילותנו בסין לחבר חברת ענק זו ליזמים ולאנשי עסקים ישראלים".

מרכז החדשנות בסין של אינוניישן , צילום: INNONATION מרכז החדשנות בסין של אינוניישן | צילום: INNONATION מרכז החדשנות בסין של אינוניישן , צילום: INNONATION

גל-אור הוסיף: "האנגז'ו היא כיום עיר הייטק מהמובילות בסין ויש חשיבות רבה בנוכחות ישראלית משמעותית בה. העיר וממשלת המחוז חותרים לשיתופי פעולה עם ישראל והן אף מוכנות להשתתף במימון ה-Powerhouse החדש לצורך זה. האנגז'ו קרובה לשנחאי (שעה נסיעה ברכבת) והמיקום אטרקטיבי גם מבחינה זו". גל-אור ציין כי "נשיא סין, שי, כיהן כראש ממשלת המחוז לפני שהתמנה לתפקידו הנוכחי ועד היום הוא מאציל מרוחו על העיר ומלווה את פיתוחה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות