אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רביב ברוקמאייר חוזר לשוק המזון: מונה למנכ"ל קבוצת ויסוצקי צילום: ענבל מרמרי

רביב ברוקמאייר חוזר לשוק המזון: מונה למנכ"ל קבוצת ויסוצקי

ברוקמאייר יסיים את תפקידו כמנכ"ל קבוצת גולף ב-15 בספטמבר. לפני גולף ניהל ברוקמאייר את מגה, עד שנקלעה לחדלות פרעון ונמכרה ליינות ביתן

09.09.2020, 11:27 | נורית קדוש ואורנה יפה
רביב ברוקמאייר חוזר לשוק המזון. שלום זידלר יו”ר ובעלים של קבוצת ויסוצקי מינה את ברוקמאייר לתפקיד מנכ"ל החברה. את החברה ניהל זידלר עצמו מתחילת השנה, אז עזבה נילי צור את התפקיד, בתום כהונה קצרה של שנתיים. צור החליפה אז את רוני וינשטיין ששימש כמנכ"ל הקבוצה 13 שנים, שסיים את כהונתו עד לטובת ניהול חברה חדשה בה שותפה ויסוצקי, לייבוא מוצרי מזון ממותגים, תוך שימוש בפלטפורמת המכירות וההפצה של הקבוצה.

קראו עוד בכלכליסט

רביב ברוקמאייר , צילום: ענבל מרמרי רביב ברוקמאייר | צילום: ענבל מרמרי רביב ברוקמאייר , צילום: ענבל מרמרי

ברוקמאייר יסיים את תפקידו כמנכ"ל קבוצת גולף בשבוע הבא ויחל בחודש אוקטובר את תפקידו החדש. קודם לכהונתו בקבוצת גולף, ניהל ברוקמאייר את מגה, עד שנקלעה לחדלות פרעון ונמכרה ליינות ביתן. קודם לכן ניהל את חברת נעמן.

ברוקמאייר גויס לתפקיד מנכ"ל קבוצת גולף ביוני 2016 לאחר עזיבתו של המנכ"ל הקודם אלי מיזרוח. במהלך כהונתו ביצעה הנהלת החברה תוכנית התייעלות לשיפור מצבה של הקבוצה. ברוקמאייר נכנס לחברה בתקופה מאתגרת והתמודד בשוק משברי, שהקורונה העצימה אותו.

שלום זידלר מסר: "לרביב ניסיון עשיר בניהול עסקי וידע רב בקמעונאות. הוא מבין את האתגר הגדול בקידומה והמשך פיתוחה של הקבוצה ואני מאמין שהוא האדם הנכון ביותר לתפקיד".

ברוקמאייר, נשוי+1, הינו בעל ניסיון קמעונאי עשיר ומגוון, בוגר תואר שני במנהל עסקים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות