אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רד דוט קפיטל פרטנרס מובילה השקעה של 35 מיליון דולר ב-EverC צילום: EverC

רד דוט קפיטל פרטנרס מובילה השקעה של 35 מיליון דולר ב-EverC

ההשקעה ב-EverC, הפועלת בתחום הסייבר וממוקדת במניעת הלבנת הון ברשת, נבעה ממגיפת הקורונה שהאיצה משמעותית את קצב האימוץ של פתרונות לתשלומים דיגיטלים כמו גם את הפעילות הפלילית על גבי האינטרנט

10.09.2020, 14:30 | הגר רבט
חברת EverCompliant הודיעה היום (ה') על גיוס 35 מיליון דולר בסבב B ועל שינוי שמה ל-EverC. את הסבב הנוכחי הובילה רד דוט קפיטל פרטנרס, קרן הון סיכון ישראלית המשקיעה בחברות טכנולוגיה פורצות דרך בשלבי צמיחה מוקדמים. מאור פרטנרס הצטרפה גם היא לסיבוב כמו גם המשקיעים הקיימים של החברה הכוללים בין היתר את Joey Low, Viola Ventures, Arbor Ventures ו-American Express Ventures.

קראו עוד בכלכליסט

EverC פועלת בתחום הסייבר וממוקדת במניעת הלבנת הון ברשת. מהחברה נמסר כי גם טרם משבר הקורונה היקף הסחר האלקטרוני הגלובלי הראה מגמת עלייה מתמדת, אך המגיפה האיצה משמעותית את קצב האימוץ של פתרונות תשלום דיגיטליים. העלייה המהירה הזו לוותה בצמיחה מקבילה בפעילות הפלילית ברשת. פרשת Wirecard למשל היא דוגמה עדכנית לקיומן של פעילויות הלבנת הון ברשת בהיקפים חסרי תקדים. לפי החישובים של EverC, כ-500 מיליארד דולר מולבנים מידי שנה באמצעות הונאות בעסקאות סחר אלקטרוני. ברשת פועלים כיום בין 6 ל-10 מיליון סוחרים המשתמשים במערכת תשלומים לצורך עיבוד עסקאות מקוונות ללא ידיעת או הסכמת המוסד הפיננסי דרכו הם פועלים.

צוות EverC, צילום: EverC צוות EverC | צילום: EverC צוות EverC, צילום: EverC

רון טייכר, מייסד משותף ומנכ"ל EverC. מסר: "מעולם לא היה קל יותר להתחבא לעיני כל. אנחנו מאמינים שאור הוא חומר החיטוי הטוב ביותר ושקיפות ונראות הן קריטיות לביצוע עסקים בעידן הדיגיטלי. EverC שואפת להגביר את תחושת הביטחון בקרב ארגונים המאפשרים תשלומים ברשת, על ידי כך שהיא מספקת להם את הכלים, הנתונים והתובנות הנדרשים לניווט בין הסיכונים העומדים בפניהם וגם לצמיחה לאור ההזדמנויות החדשות".

ברק סלומון, שותף מנהל ברד דוט קפיטל פרטנרס, שמצטרף לדירקטוריון החברה הוסיף: "במקביל לצמיחה האדירה בהיקפי המסחר האינרטנטי ישנה צמיחה אדירה גם בפשע מקוון. העובדה שחברת EverC נמצאת בחזית המחקר בתחום למידת המכונה והבינה המלאכותית מאפשרת לה לפתח טכנולוגיות המתמודדות בהצלחה עם בעיה בממדי ענק המשפיעה באופן ישיר על החיים של כולנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות