אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר הנסיגה מעסקת הענק: לואי ויטון תגיש תביעה נגדית מול טיפאני צילום: ויקימדיה

לאחר הנסיגה מעסקת הענק: לואי ויטון תגיש תביעה נגדית מול טיפאני

זאת לאחר שטיפאני הגישה אתמול תביעת אכיפה נגדה על ביטול העסקה בסך 16.2 מיליארד דולר. לטענת LVMH, מדובר ב"ניהול משבר כושל" של טיאפני וכי תוצאותיה ברבעון הראשון ותשקיפה להמשך השנה "מאוד מאכזבים". נטען גם כי חילקה דיבידנדים, למרות ההפסדים שרשמה

10.09.2020, 15:49 | שירות כלכליסט

קבוצת לואי ויטון הצרפתית - LVMH הודיעה היום (ה') שתגיש תביעה שכנגד חברת התכשיטים האמריקנית טיפאני אנד קו, בבית משפט בדלאוור "כתוצאה מניהול המשבר הכושל שלה".

קראו עוד בכלכליסט

זאת  יממה לאחר שענקית מוצרי היוקרה ביטלה את עסקת הרכישה בסך 16.2 מיליארד דולר של החברה, ולאחר שטיפאני הגישה תביעת אכיפה מיידית לבית המשפט בדלאוור ארה"ב.

טיפאני, צילום: ויקימדיה טיפאני | צילום: ויקימדיה טיפאני, צילום: ויקימדיה

הקבוצה הצרפתית אמרה שהופתעה מהתביעה המשפטית של טיפאני שהוגשה אתמול, אותה היא רואה כ"בלתי מבוססת בעליל". LVMH הוסיפה שהדירקטוריון שלה בחן את המצב הכלכלי הנוכחי של טיפאני, ומצא שתוצאותיה ברבעון הראשון ותשקיפה להמשך השנה "מאוד מאכזבים ונמוכים בהרבה מאלה של מותגים ברי השוואה של קבוצת LVMH".

"לכן LVMH מתכוונת לאתגר את אופן ניהול המשבר ע"י הנהלת טיפאני והדירקטוריון שלה", לדברי הקבוצה, שחזרה על כך שהתנאים הדרושים לרכישה אינם מתקיימים כרגע.

בנוסף אמרה הקבוצה שטיפאני לא פעלה באופן העסקי המקובל, במיוחד בכך שחילקה דיבידנדים משמעותיים, למרות שרשמה באותו זמן הפסדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות