אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
היערכות מיוחדת של רשתות השיווק להסתערות צרכנים על רקע הסגר הצפוי צילום: עמית שאבי

היערכות מיוחדת של רשתות השיווק להסתערות צרכנים על רקע הסגר הצפוי

הרשתות הודיעו על הוספת שעות פעילות ופתיחת סניפים נוספים, גם על רקע העומס הצפוי לקראת החג: שופרסל תפתח במוצ"ש הקרוב שבעה סניפים גדולים שסגורים בד"כ, ויינות ביתן תכפיל את מספר הסניפים שיפעלו במתכונת זו

10.09.2020, 17:31 | נורית קדוש

ההערכות שיוכרז סגר כבר בשבוע הבא, בשילוב עם עלייה טבעית במכירות לקראת ערב ראש השנה, מובילים את רשתות השיווק להיערכות מיוחדת. מובילת השוק, שופרסל תפתח במוצאי שבת שבעה סניפים גדולים ברחבי הארץ, בכדי להקל על העומסים הצפויים. יחד עם הסניפים האמורים בחיפה, עמק חפר, חדרה, נתניה, פרדס חנה, בית שאן ואשדוד, יפעלו במוצ"ש הקרוב 105 סניפי הרשת ברחבי הארץ.

קראו עוד בכלכליסט

על העומסים שכבר נרשמים ברשתות, ניתן ללמוד גם מהודעת שופרסל ללקוחות האונליין. באתר החברה, ציינה שופרסל כי יש עלייה בביקושים והדגישו כי שירות המשלוחים ממשיך לפעול כרגיל והחברה נערכת לתגבורו: "בעקבות גידול בביקוש לשירותי האונליין בתחום המזון והפנאי אנו חווים בימים האחרונים עלייה משמעותית בפניות לשירות הלקוחות. אנו מודעים לכך שישנם עיכובים במענה, בעקבות ריבוי הפניות. אנו מתנצלים ועושים את כל המאמצים על מנת להגיע לכולם ולחזור ולתת שירות במהירות ובקלות אליה אנחנו ואתם רגילים".

שפורסל בתקופת הקורונה, צילום: גדי קבלו שפורסל בתקופת הקורונה | צילום: גדי קבלו שפורסל בתקופת הקורונה, צילום: גדי קבלו

בשופרסל אף ביקשו מהלקוחות לרכז את פנייתם בערוץ אחד בלבד (בווטסאפ, בשירות הלקוחות בפייסבוק, במייל או בטלפון), בכדי להקל על נותני השירות בחברה. ברשתות השיווק, שהחלו השבוע עם מבצעי החג, כבר חשים בעלייה בביקוש המוסברת גם בהצטיידות לקראת סגר.

״יש עלייה בביקוש לא רק לתוצרת הטרייה לחג, אלא גם במוצרי מזווה כמו קמח, סוכר, שמן, פסטה ועוד. להערכתינו, העומס בסוף השבוע הקרוב ובימים שעד לערב החג יהיה רב״. מסר בכיר ברשת מזון.

יינות ביתן תכפיל את הסניפים בשבת

קבוצת יינות ביתן, תכפיל את מספר הסניפים שיפעלו במוצאי שבת  הקרובה, ל-20 סניפים בפריסה ארצית. גם רשת מחסני השוק שבבעלות שלום נעמן, נערכים למצב ומאריכים את שעות הפתיחה כולל מוצאי שבת וחגים: "ברגעים אלה הנהלת החברה מגבשת תכנית היערכות ותצא הודעה מסודרת ללקחות במדיות השונות״.

גם ברשת יוחננוף יפתחו את הסניפים במוצ"ש, ובמהלך השבוע כל יום עד ערב החג עד השעה 23:00. זאת, בניסיון לתת מענה לביקושים שזינקו בכלל השוק היום.

 

כזכור, בשבוע ההצטיידות לקראת הסגר שנרשם בפסח, נרשמו תורי ענק ברשתות וזמן ההמתנה לאספקות הזמנות האונליין, עמד על כשבועיים והצפי היא כי זינוק דומה ירשם כעת. על פי נתוני סטורנקסט, מכירות רשתות השיווק בחודש מרץ, אז עלתה האפשרות לסגר, זינקו ב-40%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות