אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקראת הסגר: רשתות המזון מתגברות הפעילות; "ייתכן עיכוב בהזמנות המקוונות" צילום: מיקי נעם אלון

לקראת הסגר: רשתות המזון מתגברות הפעילות; "ייתכן עיכוב בהזמנות המקוונות"

שופרסל ויינות ביתן והגדילו את מספר הסניפים שיהיו פתוחים במוצ"ש, יוחננוף האריכה את שעות הפעילות; הערכות ברשתות: ספק אם ניתן יהיה לבצע בתחילת השבוע הבא הזמנות מקוונות שיסופקו עד ערב החג

11.09.2020, 13:13 | נורית קדוש

העומס ברשתות המזון, שהחל אתמול עם ההבנה כי החל מהשבוע הבא תיכנס ישראל לסגר, עלה הבוקר. ברשתות מציינים כי משעות הבוקר נרשמים עומסים גדולים מהרגיל, גם ביחס לתקופה שלפני ערב החג.

קראו עוד בכלכליסט

"יש את הקניות הרגילות לסוף השבוע, להן מתווספות הקניות לחג, רק שהשנה מאות אלפי ישראלים שבדרך כלל נמצאים בחו"ל, יישארו בארץ. לכך יש להוסיף את הלחץ שיוצרות ההודעות בדבר הסגר הצפוי החל מהשבוע הבא", אמר בכיר בענף.

על רקע העלייה בביקוש, הוסיפה שופרסל 21 סניפי שופרסל דיל, לסניפי הרשת שיפתחו במוצ"ש. זאת לאחר שאתמול הוסיפה 6 חנויות, אך העומסים שזיהתה הבוקר הובילו להיערכות מחודשת.

ביינות ביתן הכפילו את מספר הסניפים שיפתחו במוצש ל-20 וביוחננוף האריכו את שעות הפעילות, כך שניתן יהיה לערוך קניות עד השעה 23:00 עד ערב החג.

הערכות ברשתות הן, כי העומסים בהזמנות המקוונות יעלו בסוף השבוע,  וספק אם ניתן יהיה לבצע בתחילת השבוע הבא הזמנות שיסופקו עד ערב החג. עם זאת, לא נרשם מחסור בתוצרת.

יינות ביתן, צילום: מיקי נעם אלון יינות ביתן | צילום: מיקי נעם אלון יינות ביתן, צילום: מיקי נעם אלון

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות