אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל נצבא שרון תוסיה כהן התפטר צילום: אייל פרידמן

מנכ"ל נצבא שרון תוסיה כהן התפטר

תוסיה כהן כיהן כמנכ"ל משותף לצד פריאל אטיאס בחברת איירפורט סיטי ונצבא החזקות בארבע השנים האחרונות

13.09.2020, 16:41 | שלומית צור

שרון תוסיה-כהן, (61), מנכ"ל משותף באיירפורט סיטי ונצבא החזקות ב- 4 השנים האחרונות, החליט להתפטר מתפקידו. בתקופת כהונתו השלימה החברה את המיזוג האירגוני בין איירפורט סיטי לנצבא, ורשמה החברה רווח נקי של כ-2 מיליארד שקל.

כמו כן בארבע השנים האחרונות קידמה פרויקטים בפיתוח, כגון פרויקט ״נצבא סיטי״ בראש העין, הכולל מאות אלפי מ"ר למגורים, מסחר ותעסוקה.

קראו עוד בכלכליסט

בתפקידיו הקודמים היה תוסייה-כהן מבעלי השליטה ומנכ"ל החברה הציבורית מרתון השקעות, שעסקה בתחומי התעשייה והטכנולוגיה ונמכרה ברווח. קודם לכן היה שותף ומנכ"ל קבוצת אלפו אחזקות, קבוצה נדל"ן שיזמה הקמה של מאות יחידות דיור ואת פארק העסקים איירפורט סיטי (שנמכר בהמשך לקבוצת אקוויטל). במסגרת זו שימש תוסייה-כהן כמנכ"ל הראשון של חברת איירפורט סיטי.

שרון תוסיה כהן, צילום: אייל פרידמן שרון תוסיה כהן | צילום: אייל פרידמן שרון תוסיה כהן, צילום: אייל פרידמן

קבוצת איירפורט סיטי עוסקת בייזום, פיתוח, רכישה, הקמה, השכרה, ניהול ואחזקה של נכסי מקרקעין בפארק העסקים איירפורט סיטי הסמוך לנתב"ג ושל פרויקטי נדל"ן שונים בישראל ובחו"ל באמצעות נצבא החזקות בע"מ, ביניהם, מרכזים מסחריים, משרדים, תחנות מרכזיות, מוסכים, מרכזים לוגיסטיים, מלונות וכן פרויקטי נדל"ן למגורים. כמו כן מחזיקה החברה נכסים במספר מדינות באירופה.

הבוקר פרסם כלכליסט כי נצבא חתמה על עסקה לרכישת מגרש ברחוב החרש בתל אביב עבור 80 מיליון שקל, המיועד להקמת מגדל תעסוקה ומגורים.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות