אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שי אמסלם מונה לתפקיד סמנכ״ל הכספים של סלקום צילום: כפיר סיון

שי אמסלם מונה לתפקיד סמנכ״ל הכספים של סלקום

אמסלם ישמש גם כמ"מ מנכ"ל גולן טלקום, שסלקום השלימה את רכישתה בחודש שעבר; עוד הודיעה סלקום על מינוי שני דירקטורים, אחד מהם הוא ערן שנער, נציג עובדי החברה, והשנייה היא דיאנה אלשטיין, אחותו של אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה בסלקום

14.09.2020, 10:03 | אביאור אבו

סלקום דיווחה הבוקר (ב') כי דירקטוריון החברה אישר את המלצת מנכ״ל החברה, אבי גבאי, למנות את סמנכ״ל הכספים של גולן טלקום, שי אמסלם, לתפקיד סמנכ״ל הכספים של סלקום.

קראו עוד בכלכליסט

אמסלם מחליף בתפקיד את שלומי פרילינג, אשר התמנה לאחרונה למנהל הכספים בחברת פז. אמסלם ישמש גם כמ"מ מנכ"ל גולן, במקום גיל שרון, שעבר לשמש כיו"ר בזק.

שי אמסלם סמנכ"ל כספים סלקום, צילום: כפיר סיון שי אמסלם סמנכ"ל כספים סלקום | צילום: כפיר סיון שי אמסלם סמנכ"ל כספים סלקום, צילום: כפיר סיון

אמסלם (47), בוגר תואר ראשון בחשבונאות ותואר שני במימון מהמכללה למנהל, הצטרף לגולן ב-2017. לפני כן כיהן כסמנכ״ל הכספים בקבוצת טיב טעם, בחברת רב בריח ובגיבור ספורט.

עוד הודיעה סלקום על מינוי שני דירקטורים, אחד מהם הוא ערן שנער, נציג עובדי החברה, כפי שנקבע בהסכם הקיבוצי מפברואר. השנייה היא דיאנה-אינגריד אלשטיין-דן, אחותו של אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה בסלקום דרך דסק"ש - אי.די.בי.

בחודש שעבר סלקום השלימה את רכישת גולן טלקום מידי אלקטרה מוצרי צריכה מקבוצת אלקו, תמורת סכום בסיס של 513 מיליון שקל במזומן. גולן תהפוך למפעילה וירטואלית למשך 3 שנים בטרם מיזוג מלא בין החברות. המשמעות היא שגולן תישאר חברה עצמאית שתחכור את הרשת מסלקום, אך לא תחזיק בתדרים ובתשתיות, כמו היום.

אבי גבאי, מנכ"ל קבוצת סלקום: ״שי הוא חיזוק חשוב מאד להנהלת החברה. הניסיון והרקע שלו ב׳גולן טלקום׳ חשובים ביותר ויסייעו לנו בהנעת פעולות לצמצום הוצאות ופישוט החברה. שי גם בקיא מאוד בתחום התקשורת ואני משוכנע שניסיונו הרב בתחום יסייע לסלקום בתקופה המאתגרת שלפנינו״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות