אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברוב מוחץ: סדרת אג"ח ט' הצביעה בעד פתיחת הליכים משפטיים נגד אי.די.בי צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

ברוב מוחץ: סדרת אג"ח ט' הצביעה בעד פתיחת הליכים משפטיים נגד אי.די.בי

לכלכליסט נודע כי מעל ל-95% הצביעו בעד; המחזיקים החליטו לדחות את שתי ההצעות של אלשטיין ולפנות לבית המשפט בבקשה למינוי נאמן או פירוק; אי.די.בי חייבת למחזיקי הסידרה 900 מיליון שקל, והמחזיקים הגדולים הם הקרנות ברוש ואלפא

14.09.2020, 16:25 | גולן חזני
סדרת אג"ח ט' של אי.די.בי הצביעה ברוב של מעל 95% לפתוח בהליכים משפטיים נגד החברה. לכלכליסט נודע כי זו התוצאה בהצבעה לגבי שתי ההצעות של אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה בחברה.

קראו עוד בכלכליסט

המחזיקים החליטו לדחות את שתי ההצעות ולפנות לבית המשפט בבקשה לפתיחה בהליכים, של מינוי נאמן או פירוק, לאי.די.בי. בשלב ראשון טכנית, מתבקש בית המשפט למנות בעל תפקיד לחברה.

אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה באידיבי, צילום: אוראל כהן אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה באידיבי | צילום: אוראל כהן אדוארדו אלשטיין, בעל השליטה באידיבי, צילום: אוראל כהן

עוד נודע לכלכליסט כי הבקשה לבית המשפט כבר הוכנה למעשה ע"י עו"ד עעמית פינס ממשרד פישר-בכר-חן. נציגות האג"ח הוא עופר גזית. אי.די.בי חייבת למחזיקי הסידרה 900 מיליון שקל, והמחזיקים הגדולים הם הקרנות ברוש ואלפא.

אי.די.בי פיתוח מחזיקה בחברת ישראייר, ובמניות בכלל ביטוח ובמודיעין אנרגיה וכן בחברת IDBG המחזיקה בנדל"ן בלאס וגאס.

אתמול הגישה החברה עצמה בהובלת הדח"צ גיורא ענבר, תביעה לבית המשפט נגד קרן דולפין ובעל השליטה באי.די.בי אדוארדו אאלשטיין, בה דרשה לעמוד בהתחיבותו להזרים 70 מיליון שקל לחברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות