אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוטי בן משה רוכש את רשת בוניטה דה מאס שנקלעה לחובות כבדים צילום: עמית שעל

פרסום ראשון

מוטי בן משה רוכש את רשת בוניטה דה מאס שנקלעה לחובות כבדים

בעל השליטה באלון ריבוע כחול רוכש את רשת ההלבשה התחתונה לאחר שצברה חובות של 40 מיליון שקל, והוא עתיד לשלם עבורה 9 מיליון שקל. הרשת מונה 41 סניפים ומעסיקה 150 עובדים

15.09.2020, 23:24 | גולן חזני

מוטי בן משה, בעל השליטה בקבוצת אלון ריבוע כחול, מרחיב את הפעילות הקמעונאית שלו. קבוצת נעמן שבבעלותו של בן משה רוכשת את רשת החנויות להלבשה תחתונה "בוניטה דה מאס" לאחר שזו נקלעה לחובות כבדים של 40 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב עירית וינברג-נוטוביץ אישרה היום את מכירת הרשת שמונה כ-41 סניפים ומעסיקה 150 עובדים, לקבוצת נעמן שבשליטת בן משה. נעמן גרופ רוכשת את פעילות הרשת, הפעילות הסיטונאית ואת המלאי. החברה התחייבה להפעיל לפחות 26 מתוך 35 סניפי הרשת. נעמן תשלם סכום של 9.3 מיליון שקל - מהם 6.9 מיליון שקל עבור המלאי. לפני קריסתה היתה הרשת בבעלותו ובניהולו של צ'רלי זיתוני. 

סניף של בוניטה דה מאס, צילום: פייסבוק סניף של בוניטה דה מאס | צילום: פייסבוק סניף של בוניטה דה מאס, צילום: פייסבוק

בן משה הקדים את משפחת קופר בעלת הרשת ללבני נשים "את". בחודש מרץ 2020 מינה בית המשפט את עו״ד יצחק יונגר ואת רו״ח יצחק עידן כנאמנים לרשת בוניטה לאחר שנקלעה לחובות של 40 מיליון שקל. בנק הפועלים הוא הנושה הגדול ביותר של הרשת עם חוב של 24 מיליון שקל. את נעמן ייצג עורך דין אופיר פדר.

במשך מספר חודשים, שבה הפעילו הנאמנים את הרשת, הם הצליחו לייעל את פעילותה ולהביאה לרווחיות, מה שאיפשר את מכירת הרשת במחיר גבוה ביחס לעסקאות אחרות שבוצעו לאחרונה של מכירת רשתות קמעונאיות שנקלעו לקשיים, במיוחד לאור הפעלת הרשת בתקופת משבר הקורונה. נושי החברה יקבלו בעקבות המהלך כ-11 מיליון שקל מהחובות כלפיהם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות