אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ג'ייפרוג הישראלית תתחיל להיסחר היום בנאסד"ק: שווי החברה כ-4 מיליארד דולר צילום: Shachar Maor

ג'ייפרוג הישראלית תתחיל להיסחר היום בנאסד"ק: שווי החברה כ-4 מיליארד דולר

ההנפקה הישראלית הגדולה ביותר של חברת טכנולוגיה בשנים האחרונות הושלמה והמסחר יוצא לדרך. Jfrog הוקמה ב-2008 על ידי שלומי בן חיים, יואב לנדמן ופרדי סימון ותואמת היטב לקלישאה של חברות שקמו בלב משבר פיננסי ונסקו מעלה

16.09.2020, 12:26 | מאיר אורבך

ההנפקה הישראלית הגדולה ביותר של חברת טכנולוגיה בשנים האחרונות הושלמה אמש (ד'): חברת JFrog הונפקה בנאסד"ק לפי שווי של כמעט 4 מיליארד דולר, והמסחר בה יחל היום (ד').

קראו עוד בכלכליסט

Jfrog הוקמה ב-2008 על ידי שלומי בן חיים, יואב לנדמן ופרדי סימון. החברה פיתחה שורה של מוצרים שמאפשרים אוטומציה מלאה של עדכוני תוכנה, מעקב  והפצה. החברה תואמת היטב לקלישאה של חברות שקמו בלב המשבר הפיננסי, ונסקו מעלה. היא מכרה כ-11.5 מיליון מניות לפי שער של 44 דולר למניה. מתוך ה-11 מיליון מניות שהונפקו, כ-8 מיליון הוצעו על ידי החברה עצמה והשאר עלידי חלק מבעלי המניות שלה.

לחתמים יש אפשרות לרכוש עוד 1.7 מיליון מניות. החברה תתחיל להיסחר תחת הסימון FROG.

כאשר יצאה החברה לדרך היא תיכננה להנפיק לפי שווי של 31 דולר למניה אבל בימים האחרונים עדכה את השווי ל-41 דולר ובהנפקה הגיעה לבסוף לשער של 44 דולר למניה. כעת, Jfrog גייסה כ-352 מיליון דולר ואם החתמים ירכשו את שאר המניות -  היא תקבל 77 מיליון דולר נוספים.

מייסדי Jfrog: שלומי בן חיים, פרד סימון ויואב לנדמן , צילום: Shachar Maor - כנפיים סטודיו לצילום מייסדי Jfrog: שלומי בן חיים, פרד סימון ויואב לנדמן | צילום: Shachar Maor - כנפיים סטודיו לצילום מייסדי Jfrog: שלומי בן חיים, פרד סימון ויואב לנדמן , צילום: Shachar Maor - כנפיים סטודיו לצילום

בעלי המניות המרכזיים בחברה מכרו בהנפקה מניות בסך כולל של 157 מיליון דולר. כאשר בין המוכרים הבולטים ניתן לציין את מייסדי החברה שמכרו מניות בלמעלה מ-60 מיליון דולר ושתי קרנות הון סיכון סקייל וקומרה שמכרו כל אחת מניות בלמעלה מ-40 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות