אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ויזל במגעים מתקדמים לפתיחת סניפי ללין באיחוד האמירויות צילום: visit dubai

בלעדי לכלכליסט

ויזל במגעים מתקדמים לפתיחת סניפי ללין באיחוד האמירויות

מנכ"ל קבוצת פוקס שביקר השבוע בדובאי במסגרת משלחת אנשי העסקים של בנק לאומי נפגש עם נציגים של קבוצת אחזקות גדולות במדינה - הצדדים מנהלים מו"מ על פתיחת חנויות בקניוני הענק של דובאי

16.09.2020, 14:10 | סופי שולמן

הראל ויזל, מנכ"ל קבוצת פוקס, מנהל משא ומתן מתקדם לפתיחת סניפים של רשת ללין באיחוד האמירויות בקניונים במדינה עימה נחתם אמש (ג') הסכם שלום, כך נודע ל״כלכליסט״.  

קראו עוד בכלכליסט

ויזל, שביקר בדובאי השבוע יחד עם משלחת אנשי העסקים של בנק לאומי, נפגש עם נציגים של קבוצת אחזקות גדולה במדינה והציג בפניהם את הרשת. בעקבות המצגות הגיעו הצדדים לשלב מתקדם של המשא ומתן. 

הראל ויזל , צילום: דימה טליאנסקי הראל ויזל | צילום: דימה טליאנסקי הראל ויזל , צילום: דימה טליאנסקי

אוכלוסיית איחוד האמירויות אמנם אינה גדולה במיוחד, ודומה בהיקפה לזו של ישראל, אך במדינה יש קניוני ענק גם בהשוואה עולמית - בהם The Dubai mall ו- Of Emirates mall.  בקניון דובאי, השני בגודלו בעולם במונחי שטח (ושכולל גם את סניף הסניף היחיד של רשת הכלבו בלומינגדיילס מחוץ לארה"ב) מבקרים בסופי שבוע כ-2 מיליון קונים. חלק גדול מתנועת הקונים מגיעה מהמדינות השכנות ובעיקר סעודיה שבה תעשיית הקמעונאות מפותחת פחות.

במהלך שהות המשלחת בדובאי נחתם גם הסכם שיתוף פעולה בין אורי סירקיס העומד בראש חברת התיירות ישראייר לבין חברת התיירות Sharaf dg. כמו כן בכירי בנק לאומי חתמו על הסכם שיתוף פעולה עם שני הבנקים הגדולים במדינה, אמירייטס NBD ו-FAB. ההסכמים יאפשרו ביצוע ישיר של פעולות במט"ח ופתיחת קווי אשראי עבור הלקוחות העסקיים של הבנקים. 

קניון דובאי, צילום: שאטרסטוק קניון דובאי | צילום: שאטרסטוק קניון דובאי, צילום: שאטרסטוק

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות