אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם יש בועה במניות הטכנולוגיה? צילום: שאטרסטוק

הייטק בפקקים

האם יש בועה במניות הטכנולוגיה?

מניות הטכנולוגיה דוחפות את השווקים מעלה, למרות משבר הקורונה, והפודקאסט "הייטק בפקקים" בודק האם מתפתחת בועה חדשה

17.09.2020, 15:49 | שירות כלכליסט
האם יש בועה במניות הטכנולוגיה? בתחילת חודש ספטמבר, דווקא כשהעולם מתמודד עם משבר הקורונה, מדדי המניות הגדולים שוברים את שיא של כל הזמנים. אפל מגיעה לשווי של יותר מ-2 טריליון דולר וחמש חברות הטכנולוגיה דוחפות את כל השווקים למעלה.

מדוע? והאם כשבוחנים את מכפילי המכירות אנחנו רואים סימנים דומים לאילו שראינו בבועת הדוט.קום של 2000? או שאולי הפרספקטיבה של מכפילי מכירות היא לא השיטה הנכונה להסתכל על מניות טכנולוגיה?

וגם "הייטק בפקקים" חוזרת בפינת סטארט-אפ בפקקים עם הסטארטאפ טייסטוויז. כיצד בינה מלאכותית יכולה לתרום לשוק המזון?

(00:00)

פתיחה וסטארט-אפ בפקקים

שאלת הבועה בהייטק וסטארט-אפ בפקקים עם מנכ"ל טייסטוויז אלון חן, שמשתמשים בבינה מלאכותית בכדי להגיע לתובנות מעניינות בתחום המזון, בשיתוף פעולה עם בנק הפועלים הייטק.

(08:05)

עם דורון צור, יועץ כלכלי ופרשן לענייני שוק ההון. כשמשווים את השווקים של היום לאלו של בועת הדוט.קום, האם ניתן לראות מאפיינים דומים? האם יכול להיות שיש בועה במניות של חברות הטכנולוגיה?

(23:40)

עם פרופ' ברק ליבאי, מומחה לשיווק ומרצה במרכז הבינתחומי - כיצד ידע בשיווק יכול להיות רלוונטי בהערכת שווי של חברות? האם צריך להסתכל על שווי לקוחות בהערכת השווי של חברות?

האם יש בועה במניות הטכנולוגיה?
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןהאם יש בועה במניות הטכנולוגיה?

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות