אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגוריט השלימה בתוך שבועיים רכישת 136 דירות ב-277 מיליון שקל צילום: עמית חכמוב

מגוריט השלימה בתוך שבועיים רכישת 136 דירות ב-277 מיליון שקל

הבוקר הודיעה קרן הריט המתמקדת בתחום המגורים על רכישת 56 דירות באשדוד תמורת 89 מיליון שקל; יו"ר הקרן רוזנבוך: "מגוריט מהווה חלופה מעניינת למשקיעים השוקלים להשקיע בתחום הנדל"ן למגורים"

21.09.2020, 08:56 | חזי שטרנליכט

מגוריט רוכשת בתקופה קצרה שלושה מקבצים חדשים של דירות מגורים. הבוקר מודיעה קרן הריט המתמקדת בהשקעות בתחום המגורים, כי רכשה 56 דירות באשדוד תמורת 89 מיליון שקל וכי בכך השלימה בשבועות החולפים רכישה של 136 דירות בהיקף של 277 מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

המיקומים הנוספים שבהם רכשה הקרן דירות מוקדם יורת בחודש האחרון היו בתל אביב וביהוד. הדירות הראשונות באתרים אלה צפויות להימסר לשוכרים כבר בחודש פברואר הקרוב.

לפני כשבוע וחצי, טרם העסקה באשדוד, חתמה קרן הריט על הסכם לרכישת 50 דירות בתמהיל מגוון של 2 עד 5 חדרים, אשר עתידות להיבנות בפרויקט יוקרתי בצפון מזרח תל-אביבו תמורת כ-130 מיליון שקל. בהמשך, חתמה מגוריט על הסכם לרכישת 30 דירות, בנות חמישה חדרים במרכז יהוד מידי קבוצת לוזון תמורת כ-59 מיליון שקל.

לאחר שתשלים את העסקאות המדוברות תעמוד מצבת הדירות של הקרן על כ-1,350 דירות ב-22 פרוייקטים באזורי ביקוש. דירות המגורים של הקרן ממוקמות בין היתר בתל אביב, ירושלים, בני ברק, הרצליה וערים נןספות. הדירות נרכשו בתמורה כוללת של למעלה מ-3 מיליארד שקל. ארז רוזנבוך, יו"ר מגוריט אמר היום (ב') כי "מגוריט מהווה כיום חלופה מעניינת למשקיעים השוקלים להשקיע בתחום הנדל"ן למגורים בישראל.   

ארז רוזנבוך יו"ר מגוריט , צילום: שאול גולן ארז רוזנבוך יו"ר מגוריט | צילום: שאול גולן ארז רוזנבוך יו"ר מגוריט , צילום: שאול גולן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות