אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סנטינל וואן שוכרת סמנכ"ל כספים חדש כחלק מהיערכותה להנפקה צילום: סניטנל וואן

סנטינל וואן שוכרת סמנכ"ל כספים חדש כחלק מהיערכותה להנפקה

חברת הסייבר הישראלית ממנה את דייוויד ברנהרדט לסמכנ"ל הכפסים שיהיה אחראי על הובלת הפעילות הפיננסית העולמית של החברה. בתפקידו הקודם כיהן ברנהרדט כ-CFO של פלטורמת החינוך האינטרנטית Chegg. לנוכח מבול ההנפקות ההערכות הן כי סנטינל וואן אינה שוללת יציאה להנפקה כבר בשנה הקרובה

22.09.2020, 13:12 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית סנטינל וואן, ממנה את דייוויד ברנהרדט לתפקיד סמנכ"ל הכספים החדש שלה. לאחרונה כיהן מר ברנהרדט כ-CFO של פלטפורמת החינוך האינטרנטית - צ'ג (Chegg), שם הוא הגדיר וביצע את האסטרטגיה הפיננסית של הנפקת החברה בשנת 2013 וצמיחתה לאחר מכן, וסייע בגיוס של מעל 2 מיליארד דולר בהנפקות הבאות.

קראו עוד בכלכליסט

לפני צ'ג, שימש ברנהרדט כסגן נשיא, כספים ובקר תאגידי חברת Palantir Technologies, שהגישה לאחרונה בקשה להנפקה. אמנם החברה אינה מאשרת יציאה להנפקה בתקופה הקרובה אך על פי הערכות לנוכח מבול ההנפקות היא אינה שוללת יציאה להנפקה ב-12 החודשים הקרובים. בפברואר האחרון גייסה החברה 200 מיליון דולר לפי שוויי של 1.1 מיליארד דולר ואם תונפק שוויה יעלה משמעותית.

מהחברה נמסר שלברנהרדט ניסיון מוכח בהנעת צמיחה פיננסית של חברות SaaS ובמיצוב סטארטאפים עם צמיחת מהירה להנפקה. "היכולת שלנו לחדש ולבצע באופן עקבי הן בטכנולוגיה והן בשוק, משכה יותר מ-4,000 לקוחות לבחור ב-SentinelOne בזמן קצר", אמר תומר ויינגרטן, מייסד ומנכ"ל משותף, SentinelOne. "אנחנו על סף הפיכתנו למובילים בתחום אבטחת הסייבר המופעלת על ידי AI עבור ארגונים גלובאליים ויש לנו את הבסיס להיות פלטפורמת הסייבר הענקית המצליחה ביותר עד כה.  נחזק את צוות המנהיגות שלנו באנשים עם ניסיון מוכח בהובלה פיננסית של חברות בשלב היפר-צמיחה, מגיוס ועד הנפקה. דייב מספק לנו בדיוק את זה".

דייוויד ברנהרדט, סמנכ"ל הכספים החדש של סנטינל וואן, צילום: סניטנל וואן דייוויד ברנהרדט, סמנכ"ל הכספים החדש של סנטינל וואן | צילום: סניטנל וואן דייוויד ברנהרדט, סמנכ"ל הכספים החדש של סנטינל וואן, צילום: סניטנל וואן

SentinelOne, גייסה בסבב E בסכום לפי שווי של 1.1 מיליארד דולר, . עם צמיחה של 120% בהכנסות שנה לאחר שנה, ברנהרדט יהיה אחראי על הובלת הפעילות הפיננסית העולמית של החברה.

"לאחר שהייתי במגוון חברות SaaS בעלות צמיחה גבוהה ולקחתי אותן לשלב הבא, אני מכיר את המסלול המדהים של SentinelOne. מסלול זה מונע על ידי יעילות המוצר ללא תחרות של SentinelOne ואסטרטגיית שוק-רב-שכבתית בארגונים גדולים, שותפים אסטרטגיים, MSSPs ו- OEM, "אמר ברנהרדט. "אבטחת נקודות קצה, ענן ו- IoT הוכיחו עצמם כמגזרי השקעה אטרקטיביים ביותר, ואני נרגש לעזור ל- SentinelOne ליצור ערך בעלי מניות כפלטפורמת SaaS לאבטחת הסייבר המובילה בעתיד."

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות