אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עבודה באווירת קמפינג - ברידג'ווטר העבירה משרדיה לאוהלים ביער צילום: Bridgewater Associates

עבודה באווירת קמפינג - ברידג'ווטר העבירה משרדיה לאוהלים ביער

קרן הגידור, שמנהלת נכסים בשווי 140 מיליארד דולר, הקימה אוהלים ביערות מול המטה שלה בקונטיקט, בניסיון לחמוק מהקורונה; חסרון בולט - רק 50 מתוך 1,500 עובדי החברה יוכלו להנות מהאוויר הצח; "זה אף פעם לא היה חלק מהתכניות שלנו", אמר ניר בר דעה, ממנהליה הבכירים של הקרן; לדבריו, האוהלים צפויים להישאר לפחות עד סוף אוקטובר

22.09.2020, 13:25 | שירות כלכליסט
על ערסל עם הלפ-טופ: קרן הגידור ברידג'ווטר, בבעלותו של המיליארדר ריי דאליו, הקימה אוהלים ביערות מול המטה שלה בקונטיקט, כך שהסוחרים ועובדים אחרים יוכלו להמשיך ולעבוד משולחן העבודה שלהם גם בתקופת ההגבלות בעקבות התפשטות הקורונה, כך מדווח המגזין פורצ'ן.

קראו עוד בכלכליסט

האוהלים שוכנים בין עצי אורן, ויכולים לאכלס כ-50 מתוך 1,500 העובדים של החברה. הם הוקמו כבר במאי כשהוחלט שההנחיות לעבודה מהמשרד הן "מלחיצות מדי"’, ובתוכם הותקנו גם מוניטורים, מחשבים וציוד משרדי נוסף.

מטה ברידג מטה ברידג'ווטר בקונטיקט - מוקף ביער מטה ברידג

"אנחנו יושבים בחוץ - זה אף פעם לא היה חלק מהתכניות שלנו", אמר לפורצ'ן ניר בר דעה, ממנהליה הבכירים של הקרן. לדבריו, האוהלים צפויים להישאר לפחות עד סוף אוקטובר, או עד שמזג האוויר לא יאפשר זאת עם הכניסה לחורף.

בחודשים האחרונים דיווחה ברידג'ווטר, המנהלת נכסים בשווי 140 מיליארד דולר, על ביצועים לא טובים. קרן הדגל שלה, פיור אלפא (Pure Alpha) דיווחה בשנה שעברה לראשונה על הפסד שנתי. יתרה מכך, ביולי פיטרה הקרן עשרות עובדים, במה שנחשב לגל הפיטורים הגדול ביותר ב-45 שנות קיומה.

בעיות נוספות בחברה הגיעו מצידה של המנכ"לית לשעבר איליין מורי שהגישה תביעה בטענה שלא שילמו לה מיליוני דולרים המגיעים לה, מכיוון שהתלוננה על אפליה מגדרית.   

"אוהל עבודה" של קרן ברידג "אוהל עבודה" של קרן ברידג'ווטר | צילום: Bridgewater Associates "אוהל עבודה" של קרן ברידג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות