אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שיימינג בגלל כפפות ומסכה: עובד פיצרייה תובע את ניקול ראידמן ב-280 אלף שקל צילום: דנה קופל

שיימינג בגלל כפפות ומסכה: עובד פיצרייה תובע את ניקול ראידמן ב-280 אלף שקל

לפי הנטען, בחודש יולי ראידמן שיתפה את מאות אלפי עוקביה באינסטגרם בסרטון של העובד ללא כפפות ומסכה בעבודתו. מנגד, העובד טען שלא נדרש לכך מאחר שהוא עובד במטבח עם תנור חם. בא כוחה של ראידמן: "סיכן את שלום הציבור"

23.09.2020, 07:38 | ליטל דוברוביצקי
אשת העסקים ניקול ראידמן נתבעת על ידי עובד פיצרייה על סך 280 אלף שקל בטענה שעשתה לו שיימינג. לפי הנטען, בחודש יולי ראידמן שיתפה את מאות אלפי עוקביה באינסטגרם בסרטון של העובד ללא כפפות ומסכה בעבודתו. מנגד, העובד טען שלא נדרש לכך מאחר שהוא עובד במטבח עם תנור חם.

קראו עוד בכלכליסט

בתביעה שהגיש העובד באמצעות עוה"ד יפתח תייר ועדן נבו, נטען שראידמן צילמה את העובד ואת שלט בית העסק ואמרה: "חברים יש פה פיצרייה מגניבה בקניון (השם שמור במערכת, ל"ד) ולא שמים פה לא כפפות ולא מסכות. בתיאבון". התובע טען שהפרסום הפך מושא לסיקור אף בתקשורת הכללית, וכי התנהלותה של ראידמן מהווה הוצאת דיבה כלפיו ופגיעה בפרטיותו.

ניקול ראידמן, צילום: דנה קופל ניקול ראידמן | צילום: דנה קופל ניקול ראידמן, צילום: דנה קופל

מנגד, בא כוחה של ראידמן, עו"ד יואב סגל, כתב במכתב תגובה שזו "עזות מצח מעוררת השתאות", והסביר: "מרשך סיכן את שלום הציבור, ראידמן השכילה לפרסם ברבים את הילוכו הקלוקל". עוד נטען שמדובר בפרסום אמת עם עניין לציבור, שפורסם בתום לב, וכי פרטיות התובע לא נפגעה מאחר שצולם ברשות הרבים.

 

טרם הוגש כתב הגנה. בא כוחה של ראידמן, עו"ד סגל, מסר בתגובה: "מדובר בתביעה מביכה, שאין בה דבר מלבד ניסיון לחלץ ממרשתי כספים בתואנות שווא. כפי שהודה אף בעל העסק עצמו, התובע טעה כשבחר שלא לעטות מסכה וכפפות בעת שהוא בא במגע ישיר עם הקהל ונוגע בידיים חשופות במזון שהם מכניסים לפיהם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות