אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת אבטחה אמריקאית רוכשת את Preempt Security ב-96 מיליון דולר צילום: אוראל כהן

חברת אבטחה אמריקאית רוכשת את Preempt Security ב-96 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית-אמריקאית הוקמה ב-2014 וגייסה עד היום 27.5 מיליון דולר. החברה פיתחה פלטפורמת Zero Trust להגנה על רשתות ארגוניות. הפלטפורמה מנטרת באופן רציף איומים על בסיס זהות, התנהגות ורמת סיכון ומערכת אימות הזהויות של החברה מאפשרת התקנה דינמית, שלא פוגעת בתפקוד העסקים

24.09.2020, 12:15 | הגר רבט
חברת האבטחה האמריקאית Crowdstrike רוכשת את סטארט-אפ הסייבר הישראלי-אמריקאי Preempt Security בעסקה בסך 96 מיליון דולר, כך מהודעה של החברה אתמול (ד׳). העסקה צפויה להיסגר ברבעון השלישי של השנה.

קראו עוד בכלכליסט

פריאמפט הוקמה ב-2014 וגייסה עד היום 27.5 מיליון דולר. בין המשקיעים הראשונים של החברה מיקי בודאי וראקש לונקר, כאשר בסבבים מאוחרים יותר הצטרפו בין השאר בלאקסטון ואינטל קפיטל (כך על פי IVC).

מיקי בודאי, משקיע ב-Preempt Security , צילום: אוראל כהן מיקי בודאי, משקיע ב-Preempt Security | צילום: אוראל כהן מיקי בודאי, משקיע ב-Preempt Security , צילום: אוראל כהן

החברה פיתחה פלטפורמת Zero Trust להגנה על רשתות ארגוניות. הפלטפורמה מנטרת באופן רציף איומים על בסיס זהות, התנהגות ורמת סיכון ומערכת אימות הזהויות של החברה מאפשרת התקנה דינמית, שלא פוגעת בתפקוד העסקים. Crowdstrike הודיעה כי תשלב את המערכת של החברה בפלטפורמת האבטחה שלה.

מנכ״ל Crowdstrike, ג׳ורג׳ קורץ, מסר: ״״סביבת עבודה היברידית תהפוך לנורמה עבור ארגונים רבים והמשמעות היא שאבטחת Zero Trust המבוססת על גישת אימות-זהות ואיתור איומים בזמן אמת הינה קריטית עבור המשכיות עסקית״.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות