אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש קורונה? ספרו לעשירים: דגם יוקרה מורחב של רולס רויס

יש קורונה? ספרו לעשירים: דגם יוקרה מורחב של רולס רויס

החברה מציגה את הגרסה הארוכה של הרולס רויס גוסט, עם יותר מקום ליושבי המושב האחורי, מקרר שמפניה מיוחד ומטהר אוויר

24.09.2020, 19:08 | תומר הדר

הקורונה והמשבר העולמי אינם מאטים את הביקושים בקרב האולטרה-עשירים למכוניות יוקרה, שהופכות אפילו יותר מאובזרות ממכוניות היוקרה ה"רגילות".

קראו עוד בכלכליסט

כך למשל, רולס רויס מציגה את הגוסט EXTENDED - גרסה ארוכה של הרולס רויס גוסט. המטרה במקרה של גרסת EXTENDED היא להטיב עם יושבי הספסל האחורי, אלה שרגילים להיות מוסעים ממקום למקום באמצעות נהג - אפילו יותר מברולס רויס גוסט רגילה.

המקום המרווח מאחור המקום המרווח מאחור המקום המרווח מאחור

על פי נתוני רולס רויס, הגרסה החדשה מציעה ליושביה 17 סנטימטרים בתוספת מרווח לרגלי הנוסעים מאחור. הדבר הצריך מרולס רויס להאריך קלות את השלדה, וגם את הדלתות האחוריות "באופן שאינו פוגע בקווים ההרמוניים של המרכב".

הדגם החדש הדגם החדש הדגם החדש

שלא במפתיע, עם תוספת האורך מגיעה גם תוספת אבזור: הדגם EXTENDED מצויד במקרר שמפניה מיוחד אשר ממוקם בין המושבים האחוריים, אשר תוכנן לפי הודעת רולס רויס "בסיוע סומלייה מוביל". המקרר יוכל לשמור שמפניה בטמפרטורות הנעות בין 6 ל-11 מעלות צלזיוס.

בנוסף מצויד החלק האחורי במערכת שרולס רויס מכנה MEPS - המשמשת לטיהור האוויר בחלק האחורי. המערכת מסוגלת, לפי החברה: "לטהר את החלק האחורי לחלוטין מחלקיקי זיהום תוך שתי דקות". הרולס רויס EXTENDED מצוידת גם בעמדת Wifi ניידת. שלא במפתיע, חומרי הדיפון של החלק האחורי כוללים בעיקר עור ועץ אשר מגיעים ממקורות אשר נתפרים ומורכבים בעבודת יד, אך לקוחות מעוניינים יוכלו גם לבחור בחומרי דיפון אחרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות