אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Wolt ובנק הפועלים מפחיתים את עמלות השילוח למסעדות ל-22% צילומים: עמית שעל ,wolt

Wolt ובנק הפועלים מפחיתים את עמלות השילוח למסעדות ל-22%

זאת לעומת עמלה של 27% כיום; הסבסוד יימשך עד ה-11 באוקטובר; בנוסף, הבנק הודיע על מבצע לעידוד הזמנות ממשלוחים בעקבות החמרת הסגר ויעניק הטבה של 30 שקל ללקוח

24.09.2020, 20:11 | שירות כלכליסט

חברת משלוחי האוכל Wolt בשיתוף בנק הפועלים מסייעים למסעדנים בהפחתת עלויות עמלת תפעול מערך המשלוחים למסעדות, כך שתעמוד על 22% בתקופת הסגר במקום 27% כיום. מנכ"ל וולט אמרי גלאי מסר כי "המסעדנים הם השותפים שלנו, ואנחנו נמשיך לסייע להם ככל שביכולתנו בשעתם הקשה". בנוסף, בנק הפועלים הודיע על מבצע מיוחד לעידוד הזמנת משלוחים בעקבות החלטת הממשלה על החמרת הסגר ובקשתו של תומר מור מנכ"ל "מסעדנים חזקים ביחד".

וולט, צילום: יובל חן וולט | צילום: יובל חן וולט, צילום: יובל חן

לפי ההודעה, "סבסוד העמלה יחל מחר (יום שישי ה-25 בספטמבר) ויימשך 16 ימים (עד ליום ראשון ה-11 באוקטובר) ויוענק בכלל המשלוחים ולכלל המסעדות אשר עובדות עם וולט (לקוחות כל הבנקים). מטרת המהלך המשותף הינה לסייע בהפחתת עלויות התפעול בתקופה בה המסעדות פועלות במתכונת של משלוחים בלבד".

עוד נמסר כי "במקביל ועל מנת לעודד הזמנות ממסעדות ולתמוך בפעילות הענף בתקופת הסגר, בנק הפועלים יעניק הטבה ללקוחותיו הפרטיים להזמנת משלוח דרך וולט בסך 30 שקל ללקוח, עד לגמר המלאי".

גלאי אמר כי: "ברור לכולם שהמסעדות לא יכולות להתקיים ממשלוחים בלבד, וכעת ההכרזה על הסגר ללא סיוע לענף תהווה עבורן מכה אנושה. בסגר הראשון הענקנו למסעדנים תוכנית סיוע מקיפה שכללה בין היתר מענק אישי לכל מסעדה עד 10,000 שקל, ביטלנו את עמלות האיסוף העצמי וספגנו את עלויות סליקת האשראי בכדי לעודד הזמנות טייקאווי. והיום אנו עומדים לצידם שוב, וביחד עם בנק הפועלים יוצאים במהלך חסר תקדים לסבסוד עמלת מערך השילוח למסעדות בתקופת הסגר ל-22%. אנו מודים לבנק הפועלים על שיתוף הפעולה איתנו אשר מוכיח שוב שהוא פועל למען העסקים הקטנים בישראל".

מור מסר כי "אנו שמחים שהדיאלוג עם חברת וולט הביא אותם לבצע הפחתה משמעותית של עמלת השילוח. השיח האינטנסיבי בין 'מסעדנים חזקים ביחד' ו-וולט הוכיח את עצמו ואנו מציינים צעד נוסף וחשוב מאין כמוהו במאבק הכולל שלנו למען המסעדנים במיוחד בתקופה זו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות