אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובד התעשייה האווירית נעצר בחשד לניסיון גניבת חלקי מנועים צילום: תעשייה אווירית

עובד התעשייה האווירית נעצר בחשד לניסיון גניבת חלקי מנועים

על פי החשד, העובד ניסה למכור לסוכן משטרתי חלקי חילוף למנועי סילון אזרחיים במאות אלפי שקלים

25.09.2020, 11:11 | אודי עציון

הממונה על הביטחון במערכת הביטחון (מלמ"ב) ויחידת ההונאה של מחוז מרכז במשטרת ישראל עצרו עובד בתעשייה האווירית, בחשד שניסה למכור חלפים של מנועי סילון לגורמים אזרחיים.

קראו עוד בכלכליסט

תחילתה של החקירה בתלונה שהעבירה התעשייה האווירית למלמ"ב, על עובד החברה שפנה לגורמים אזרחיים והציע למכירה חלקי חילוף למנועי סילון של התעשייה האווירית בשווי מאות אלפי דולרים.

פס ייצור בתעשייה האווירית, צילום: תעשייה אווירית פס ייצור בתעשייה האווירית | צילום: תעשייה אווירית פס ייצור בתעשייה האווירית, צילום: תעשייה אווירית

בעקבות קבלת המידע, נפתחה חקירה סמויה ומשותפת ליחידת החקירות במלמ"ב וליחידת ההונאה במחוז מרכז של המשטרה. במהלך החקירה, שוטר במסווה יצר קשר עם העובד וביצע איתו עסקה, שבסיומה נעצר על ידי בלשי המשטרה.

החשוד בן 52 מנס ציונה, נעצר לחקירה. בסיומה שוחרר למעצר בית בן חמישה ימים ובתנאים מגבילים. החקירה נמשכת. האיש חשוד בגניבה ובביצוע פשע.

מהתעשייה האווירית נמסר כי "עם העלאת החשד הראשוני, החברה פנתה ביוזמתה למלמ"ב על מנת לטפל בנושא בצינורות המקובלים ועל פי חוק. כלל הגורמים בחברה הונחו לשתף פעולה ולהביא למיצוי הדין כנדרש. הנהלת התעשייה האווירית רואה בחומרה פעילות שכזו ולא תיתן יד לניסיונות מרמה ודבר עבירה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות