אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דאצ'יה מציגה דור חדש לסנדרו, הרכב הידני הזול בישראל צילום: יח"צ

דאצ'יה מציגה דור חדש לסנדרו, הרכב הידני הזול בישראל

מחירו של סנדרו מדגם בנזין ידני עם מנוע בנפח ליטר אחד עומד כיום על 59 אלף שקל. הדגם החדש של יצרנית הרכב הרומנית כמעט ואינו שונה במימדיו מן הדגם היוצא, אך הוא אמור להיות מרווח יותר וגם להציע תיבת הילוכים אוטומטית רציפה

29.09.2020, 10:20 | תומר הדר

דאצ'יה הרומנית מציגה את הדור החדש של הסנדרו - רכב שהדור הנוכחי שלו נחשב בגרסתו הידנית לרכב הזול ביותר בישראל, ומחיר דגם בנזין ידני בעל מנוע בנפח ליטר אחד שלו עומד על 59 אלף שקל.

קראו עוד בכלכליסט

דאצ דאצ'יה סנדרו | צילום: יח"צ דאצ

יצוין כי בניגוד ליצרני רכב רבים אשר מקפידים להדגיש כי כל דור חדש עולה על קודמיו באינספור מאפיינים, במקרה של דאצ'יה לא מדובר בהכרח בחדשות טובות לצרכן: כאשר מדובר במכונית אשר משווקת תוך שמירה על גישה של מינימליזם כדי להוריד את המחיר, תוספת של טכנולוגיה ואבזור עלולה לפגוע באחת מנקודות החוזק היחודיות של הרכב - מחירו הנמוך.

לפי נתוני דאצ'יה תופס הסנדרו 32% ממכירות המותג מאז 2004 (כלומר, כ-2.1 מיליון מכוניות). הדגם החדש אינו שונה במימדיו כמעט מן הדגם היוצא, ואורכו 4,088 מילימטר, אך אמור להיות מרווח יותר וגם להציע תיבת הילוכים אוטומטית רציפה. היצע המנועים מבוסס על מנועי הבנזין של רנו בנפח ליטר בודד, שהספקם נע בין 65 כוחות סוס ל-90 כוחות סוס בגרסת הטורו הבכירה. בנוסף מדגישה דאצ'יה כי בסנדרו החדש יוצעו מספר מערכות ADAS (כלומר מערכות אקטיביות לסיוע לנהיגה) - אך מערכות אלה אינן ציוד סטנדרטי, כלומר יש לשלם עליהן תוספת.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות