אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הטכנולוגיה של דרייבנטס הישראלית תשולב בתשתית של הרשת של AT&T צילום דורון לצטר

הטכנולוגיה של דרייבנטס הישראלית תשולב בתשתית של הרשת של AT&T

ענקית התקשורת האמריקאית הודיעה כי ליבת הרשת שלה תתבסס בין היתר על תשתיות הענן של החברה הישראלית ועל הטכנולוגיה שלה שמבצעת אופימציה אוטומטית של רשתות

29.09.2020, 10:28 | הגר רבט
ענקית התקשורת האמריקאית AT&T הודיעה אמש (ב׳) כי ליבת הרשת שלה תבוסס, בין השאר, על תשתיות הענן של דרייבנטס (DriveNets)הישראלית. הטכנולוגיה של דרייבנטס תשולב עם זו של חברת Broadcom ו-UfiSpace.  

קראו עוד בכלכליסט

דרייבנטס נוסדה על ידי עידו סוסן והלל קוברינסקי. סוסן היה ממקימי אינטוסל, שפיתחה תוכנה לאופטימיזציה אוטומטית של רשתות, ושנמכרה בשנת 2013 לסיסקו תמורת 475 מיליון דולר. הלל קוברינסקי היה בין מקימי אינטרווייז, ספקית שירותי ועידה באינטרנט, שנמכרה ל-AT&T תמורת 121 מיליון דולר. השניים מימנו את החברה בשנים הראשונות מהונם הפרטי, עד שבפברואר 2019 גייסה 110 מיליון דולר לפי שווי של חצי מיליארד דולר. החברה מפתחת תוכנה לפספריות תקשורת והמתחרה העיקרית שלה היום היא סיסקו.

תוכנת הרשת ענן של דרייבנטס היא תוכנה שנולדה ופותחה מראש בעולם הענן, ההופכת את הרשת הפיזית למשאב משותף, תוך תמיכה במספר גדול של שירותי רשת באופן היעיל ביותר.

עידו סוסן מנכל ומייסד דרייבנטס, צילום דורון לצטר עידו סוסן מנכל ומייסד דרייבנטס | צילום דורון לצטר עידו סוסן מנכל ומייסד דרייבנטס, צילום דורון לצטר

עידו סוסן, מנכ"ל דרייבנטס,מסר: "ההודעה הנוכחית מוכיחה גם למי שפקפקו במודל הרשת המבוזרת, כי הענן שלנו מציע יותר אפשרויות מידרוג והרחבה ומשתלם יותר בהשוואה לשימוש בנתבים מבוססי חומרה. DriveNets משנה את עולם הרשתות באותו אופן שבו VMware שינתה את תעשיית המחשוב והאחסון".

מהחברה נמסר כי תכנת הרשת ענן שלה מציעה לספקי שירותי רשת ולמפעילי רשתות ענק קיבולת עצומה ותשתיות בקנה מידה רחב במיוחד, תוך תמיכה בליבת רשת קטנה או גדולה, ביזור ובניית מאגרי שירותים. זהו נתב הענן המבוזר הגדול ביותר, הפועל הן בלב הענן והן בשוליו, הזמין כיום בשוק. הארכיטקטורה מאפשרת תמיכה בנתב בודד בקצב של 4Tb/s עד לאשכול נתבי "קופסאות לבנות" הפועלות כנתב אחד התומך בקצב של 768 Tb/s – היכול לתמוך ב-7680 יציאות של G100 כל אחת. מודל העבודה הזה מתוכנן כדי להציע הן גמישות גבוהה בהרחבה ובהגדת הרשת, בדומה לזו של ארכיטקטורת ענן והוא מעניק את האפשרות להוסיף שירותים חדשים ולמדרג אותם ביעילות לכל רוחב הרשת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות