אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלושה חודשים אחרי המינוי: מנכ"ל פסגות גמל ופנסיה התפטר צילום: כפיר סיון

בלעדי לכלכליסט

שלושה חודשים אחרי המינוי: מנכ"ל פסגות גמל ופנסיה התפטר

הסיבה להתפטרותו של המנכ"ל קובי סבן נוגעת לעניינים אישיים; דירקטוריון פסגות גמל ופנסיה הקים ועדת איתור כדי למצוא מנכ"ל חלופי.

30.09.2020, 15:40 | נעמי צורף
מנכ"ל פסגות גמל ופנסיה קובי סבן הודיע על התפטרותו, פחות משלושה חודשים לאחר שנכנס לתפקיד.

קראו עוד בכלכליסט

בסביבת בית ההשקעות פסגות ציינו כי הסיבה להתפטרותו של סבן קשורה בעניינים אישיים. דירקטוריון חברת הגמל והפנסיה של פסגות הקים ועדת איתור כדי למצוא מנכ"ל חלופי. פסגות גמל היא שחקן גדול בתחום הגמל וההשתלמות, ומנהלת בתחומים אלה נכסים בהיקף של מעל 70 מיליארד שקל.

קובי סבן, מנכ"ל פסגות גמל ופנסיה הפורש, צילום: כפיר סיון קובי סבן, מנכ"ל פסגות גמל ופנסיה הפורש | צילום: כפיר סיון קובי סבן, מנכ"ל פסגות גמל ופנסיה הפורש, צילום: כפיר סיון

סבן נכנס לתפקיד בתחילת יולי, והחליף את המנכ"לית הקודמת יפעת מזרחי שעזבה לטובת ניהול חברת הגמל והפנסיה של הפניקס כמנכ"לית חברת אקסלנס גמל ופנסיה. קודם לכן כיהן סבןבמשך שנים רבות בתפקידים שונים ובכירים בחברת ביטוח ישיר, ואף כמשנה למנכ"ל קבוצת ביטוח ישיר. עוד כיהן כסמנכ"ל פיתוח עסקי של חברת שלמה סיקסט וקודם לכן בתפקידים שונים בחברת yes.

בית ההשקעות פסגות נמצא בימים אלה בתקופה מאתגרת. בעלת השליטה בפסגות, קרן אייפקס שבניהול זהבית כהן, מנסה מזה זמן למצוא רוכש לבית ההשקעות. בחודשים האחרונים פורסם על מגעים שהיא מקיימת עם קבוצת משקיעים זרים בראשות רון וייסברג לפי שווי נמוך יחסית של 1.5 מיליארד שקל, אולם לא ברור עד כמה מגעים אלה אכן מתקדמים. עזיבה של מנהל בכיר בבית ההשקעות תוך זמן קצר מהווה כאב ראש נוסף לבעלת השליטה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות