אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הג'וב החדש של דיילת שפוטרה בשל המגיפה - בלדרית סמים צילום: Instagram

הג'וב החדש של דיילת שפוטרה בשל המגיפה - בלדרית סמים

קריסת הענף הובילה לסיום עבודתה של דיילת ששירתה במטוסי וויז אייר וריאנאייר; בחור שפגשה באמצעות אפליקציית היכרויויות גייס אותה לתפקידי שליחויות ואספקת סמים; הדיילת לשעבר נעצרה ונשפטה ל-28 חודשי מאסר

30.09.2020, 22:31 | שירות כלכליסט

דיילת בחברות לואו קוסט בריטיות שפוטרה בעקבות הקריסה של הענף פנתה לחלופה פחות מבטיחה – בלדרות סמים. היא נתפסה תוך שבועות, ונשפטה ל-28 חודשי מאסר.

אלכסנדרה דוברה, ילידת רומניה בת ה-27, עברה לבריטניה לפני שלוש שנים והחלה לעבוד כדיילת אוויר שבסיסה בשדה התעופה לוטון שבלונדון.

דוברה שירתה כדיילת בכמה מהחברות הפועלות בנמל, בהן וויזאייר וריאנייר, ונראה שפרחה בשנות העבודה – לפחות לפי חשבון האינסטגרם שלה, אותו "הציפה" בתמונותיה לצד המטוסים ובאתרי תיירות ונופש ברחבי העולם.

אלכסנדרה דוברה, הדיילת הסוררת, צילום: Instagram אלכסנדרה דוברה, הדיילת הסוררת | צילום: Instagram אלכסנדרה דוברה, הדיילת הסוררת, צילום: Instagram

כאמור, המגיפה שהכתה בענף התעופה עלתה לדוברה במשרה הנחשקת – לצד עשרות אלפי עובדים בסקטור, בבריטניה וברחבי העולם, גם היא פוטרה מהעבודה.

לפי דיווח בסאן, לאחר הפיטורים המשיכה בקשר עם בחור שפגשה באמצעות אפליקציות היכרויות. הבחור היה זה שגייס אותה לעבודה כבלדרית סמים – והוא גם זה שנעלם מעל פני האדמה מייד לאחר שנתפסה, ב-27 באוגוסט. מידע מודיעיני הוביל למעצרה של דוברה, באמצע נסיעת עבודה בפיאט פונטו.

לאחר מעצרה נמצאו בדירתה של דוברה 19.4 גרם קוקאין בשווי המוערך על ידי המשטרה של בין 2,230 ל-3,350 דולר. כך לפי מסמכי התביעה. בדירה נמצא גם סכום מזומן של 600 דולר.

דוברה הודתה באשמת אחזקה של קוקאין וכוונה לאספקה, ונדונה כאמור ל-28 חודשי מאסר. סניגורה, עורך הדין פול קליף (Paul Cliff) הסביר כי הלקוחה שלו היתה 'הרוסה' מאיבוד העבודה שלה כדיילת.

"מאז המעצר שלה, הגבר שהכירה נעלם באוויר, היא לא הצליחה ליצור איתו קשר. היא פעלה באופן ברור תחת ההדרכה שלו. מטבעה דוברה אינה בעלת מוח עברייני, היא באה ממשפחה טובה מרומניה – ויודעת שהמשפחה שלה תהיה מזועזעת לאחר שתשמע על מעורבותה בפרשה כזו", הוסיף הסניגור.

בהחלטתו אמר השופט דיוויד פלצ'ר (David Fletcher) לנאשמת: "מדובר בחומר המשתייך לדרג A, ושהצריכה שלו גורמת לאומללות. היית בורג חשוב במעגל האספקה של החומר הזה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות