אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלקטרה נדל"ן רכשה שני מקבצי דיור בפלורידה ב-100 מיליון דולר צילום: אתר החברה

אלקטרה נדל"ן רכשה שני מקבצי דיור בפלורידה ב-100 מיליון דולר

החברה שמנהל גיל רושינק ממשיכה להתרחב בארה"ב, ודיווחה על רכישת שני הנכסים בערים מרכזיות בפלורידה - אורלנדו וטמפה; המנכ"ל רושינק: "הן הגבייה והן התפוסה במתחמי החברה ממשיכות לשמור על נתונים גבוהים"

01.10.2020, 10:15 | חזי שטרנליכט

אלקטרה נדל"ן ממשיכה להתרחב בתחום מקבצי הדיור בארה"ב. החברה דיווחה הבוקר (ה') למשקיעים בתל אביב כי רכשה שני מקבצי דיור בפלורידה תמורת 100 מיליון דולר. בעקבות עסקה זו מחזיקה קרן ההשקעות השלישית שלה שהוקמה בדצמבר האחרון ב-5,380 יחידות דיור שנכללות ב-18 מקבצי דיור. ההשקעה שביצעה עד כה הקרן לצורך רכישת יחידות הדיור הללו מסתכמת ב-303 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

מקבצי הדיור שנרכשו הם בשתי ערים מרכזיות במדינת פלורידה שבארה"ב: טמפה ואורלנדו. החלק של קרן ההשקעות השלישית של אלקטרה נדל"ן בהון העצמי של הדירות שנרכשו עומד על 39.3 מיליון דולר, שיעור ההחזקה של הקרן בנכסים עומד על 100%. סך ההתחייבויות שנחתמו בקשר לקרן השלישית להשקעות במקבצי דיור בארה"ב עד למועד דיווח זה מסתכמות לסך של כ-460 מיליון דולר. 

הנכס שרכשה אלקטרה נדל"ן באורלנדו, צילום: אתר החברה הנכס שרכשה אלקטרה נדל"ן באורלנדו | צילום: אתר החברה הנכס שרכשה אלקטרה נדל"ן באורלנדו, צילום: אתר החברה

מנכ"ל החברה, גיל רושינק, ציין הבוקר כי "תחום מקבצי הדיור בדרום מזרח ארה"ב ממשיך לשמור על יציבות, ומספק מענה בסיסי לאוכלוסייה האמריקאית, במיוחד בעתות משבר. עד כה, הן הגבייה והן התפוסה במתחמי החברה ממשיכות לשמור על נתונים גבוהים. בתוך כך, בחודשים האחרונים, הצליחה החברה לגייס למעלה מ-250 מיליון דולר לקרן ההון ולקרן החוב שלנו ממשקיעים מוסדיים ופרטיים בארץ ובעולם. ובסך הכל, מתחילת השנה היקף הגיוס בשתי הקרנות עומד על כ-600 מליון דולר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות