אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איך נכון לסגור סטארט-אפ - ואיך לפתוח דלתות בהייטק צילום: אתר החברה

הייטק בפקקים

איך נכון לסגור סטארט-אפ - ואיך לפתוח דלתות בהייטק

רוב הסטארט-אפים נכשלים, אז איך זה מרגיש לסגור אחד, איך עוזרים לאחרים שרק נכנסים לעולם ההייטק ומה הסוד של הסטארט-אפ שעוסק בתיירות וממשיך לעבוד בימי הקורונה - הנושאים החמים בפודקאסט "הייטק בפקקים"

01.10.2020, 15:05 | שירות כלכליסט

מעל ל90% מהסטארט-אפים נכשלים. זה נתון שידוע לכל סטארט-אפיסט אבל אנחנו כמעט ולא מדברים עליו. איך זה מרגיש לסגור סטארט-אפ? ואיך נכון לעשות את זה? הפודקאסט "הייטק בפקקים" עם הפרטים וגם, אתגר "פתחו את הדלת" - מי היה האדם שפתח לכם את הדלת להייטק וכיצד להיות אילו שפותחים את הדלת לאחרים?

בפינת "סטארט-אפ בפקקים": הסטארט-אפ ג'ינג'ר שעוסק בטראוול ואינשורטק ומצליח להמשיך לפעול למרות משבר הקורונה.

00:00

פתיחה ו"סטארט-אפ בפקקים"

עם אשרת בן משה, מנכ"לית ומייסדת ג'ינג'ר, שמציעה פתרון טכנולוגי מקיף לכל הצרכים עבור עובדי הייטק שטסים לחו"ל. איך ממשיכים לעבוד בתנאי חוסר ודאות? .

וגם, הדרך המעניינת והלא שגרתית של אשרת לתוך התעשייה

18:53

אתגר "פתח את הדלת" עם היזמת החברתית ליאורה גולומב.

מי היה האדם שפתח לכם את הדלת להייטק? וכיצד להיות אילו שפותחים את השער לאחרים? איך ניתן לשפר את חיפוש העבודה בזמן הימים האלו?

36:03

איך זה מרגיש לסגור סטארט-אפ? איך מעבדים את זה רוב היזמים והיזמיות? טל רוזנברג, יזם לשעבר שסגר את הסטארט-אפ שלו, פתח במחקר שעוסק באנשים שסגרו את הסטארט-אפ שלהם. איך מתמודדים פסיכולוגית עם סגירת חברה?

איך נכון לסגור סטארט-אפ - ואיך לפתוח דלתות בהייטק
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןאיך נכון לסגור סטארט-אפ - ואיך לפתוח דלתות בהייטק

הייטק בפקקים היא שילוב של תכנית רדיו ופודקאסט בשידור חי. אנחנו משדרים ברדיו תל אביב בתדר 102 ובמקביל בפייסבוק לייב באצטדיון הסטארט-אפ ובעמוד הפייסבוק של כלכליסט.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות