אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ח"כ מיקי לוי הפר את הנחיות הסגר - ויעזוב את ועדת הקורונה צילום: דוברות הכנסת

ח"כ מיקי לוי הפר את הנחיות הסגר - ויעזוב את ועדת הקורונה

לוי הפר את הנחיות הסגר גם בערב ראש השנה וגם בערב סוכות - כאשר פעם אחת נכדותיו התארחו אצלו ופעם אחת כשנסע להביא אוכל לבנו. לוי התנצל ואמר שישלם כל קנס שיוטל עליו

05.10.2020, 20:37 | צבי זרחיה

ח"כ מיקי לוי (יש עתיד) יעזוב את תפקידו בוועדת הקורונה לאור הפרת ההנחיות. מיקי לוי התנצל ומסר שישלם כל קנס שיוטל עליו.

קראו עוד בכלכליסט

בערב חג הסוכות נסע לוי כמה קילומטרים מביתו בשכונת מבשרת ציון אל בית בנו והביא אוכל לחג שבישלה רעייתו וישב בגינה אך לא נשאר לארוחת החג. בערב ראש השנה ח״כ מיקי לוי פגש את המשפחה. שלוש הנכדות שלו היו אצלו משעות הצהריים ועד הערב, אז הגיעה גם כלתו ולקחה אותן.

מיקי לוי, צילום: ערוץ הכנסת מיקי לוי | צילום: ערוץ הכנסת מיקי לוי, צילום: ערוץ הכנסת

הערב שוחח לוי עם יו"ר מפלגתו יאיר לפיד שאמר: "אני קורא לכולם לשמור על ההנחיות ולשמור על עצמכם ועל הסובבים אתכם". ח״כ מיקי לוי מסר בתגובה: "אכן שלוש הנכדות היו אצלנו מהצהריים והוריהן אספו אותן בערב. אני מביע צער על האירוע וכמובן שאשלם כל קנס שאני חייב על פי החוק".

בעקבות חשיפת חדשות 12 שוחח יו"ר סיעת יש עתיד, יאיר לפיד, עם מיקי לוי וסוכם כי לוי יעזוב את תפקידו בוועדת הקורונה לאור הפרת ההנחיות.

היום פורסם כי השרה להגנת הסביבה גילה גמליאל, שנדבקה בקורונה, שהתה ביום כיפור בטבריה, שם התפללה בבית כנסת - 150 ק"מ מביתה בתל אביב. כמה שעות לאחר פרסום הדברים הודיעה גמליאל: "ייתכן שטעיתי בשיקול דעתי, מתנצלת בפני הציבור ואשלם את הקנס הנדרש".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות