אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סאטקום גייסה 7 מיליון שקל בהנפקה פרטית צילום: אביגיל עוזי

סאטקום גייסה 7 מיליון שקל בהנפקה פרטית

חברת התקשורת הלוויינית תשתמש בכסף להמשך הפיתוח העסקי שלה; היו"ר עמי ברלב: "החברה תמשיך לחתור לשימור יציבות עסקית בתקופה סוערת זו"

06.10.2020, 11:55 | גולן חזני
סאטקום מערכות גייסה 7 מיליון שקל בהנפקה פרטית של מניות שהובילה רוסאריו חיתום. חבר התקשורת הלוויינית שנסחרת בבורסת תל אביב בשווי 57 מיליון שקל מצויה בשליטת המפרקים של יורוקום שהייתה בשליטת שאול אלוביץ'.

קראו עוד בכלכליסט

ההנפקה בוצעה במחיר של 100.5 אגורות למניה, כשבמסחר עתה נסחרת המניה ב-114 אגורות.

כספי הגיוס מיועדים להמשך הפיתוח העסקי של החברה המנוהלת בידי אסף רוזנהק. יו"ר דירקטוריון סאטקום עמי ברלב אמר כי "ההנפקה תחזק את תזרים המזומנים של החברה ותתמוך בתהליכי הפיתוח העסקי בהתאם לאסטרטגיית הפעילות. הנהלת החברה תמשיך לחתור לשימור יציבות עסקית בתקופה סוערת זו ברמה הגלובלית, תוך פעילות לחיזוק היחסים עם לקוחותיה האסטרטגיים של החברה, חידוש עסקאות ארוכות טווח וחתירה ללא לאות ליצירת אפיקי הכנסה חדשים לחברה".

עמי ברלב, יו"ר סאטקום מערכות, צילום: אביגיל עוזי עמי ברלב, יו"ר סאטקום מערכות | צילום: אביגיל עוזי עמי ברלב, יו"ר סאטקום מערכות, צילום: אביגיל עוזי

סאטקום פועלת בשני תחומים: שירותי תקשורת נתונים - שירותי קישור ותשתית לרשת האינטרנט העולמית וכן שירותי הקמה והפעלה של רשתות תקשורת. מרבית לקוחות החברה הם באפריקה, אך יש לה גם לקוחות באירופה, אמריקה ובאסיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות