אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
למכירה מרוצח סדרתי: הבית של באפלו ביל מהסרט "שתיקת הכבשים" צילום: אי פי

למכירה מרוצח סדרתי: הבית של באפלו ביל מהסרט "שתיקת הכבשים"

הבית בן השלוש קומות ששימש לצילומי הסצנות בביתו של הרוצח הסדרתי במותחן משנת 1991 מוצע למכירה; מה המחיר?

07.10.2020, 21:16 | שירות כלכליסט
הבית ששימש לצילומי הסצנות בביתו של הרוצח הסדרתי באפלו ביל מהסרט "שתיקת הכבשים" מוצע כעת למכירה.

הבית שימש כחלק מהסט של המותחן מ-1991 ומאז פעל כבית רגיל לכל דבר. המחיר המבוקש עבורו עומד על 298,500 דולר. "רוב העולם ראה את הבית הזה, אבל עכשיו יש הזדמנות לרכוש אותו", נכתב בהודעה שפרסמה סוכנות הנדל"ן האחראית על המכירה. מדובר על בית בן 3 קומות עם 4 חדרי שינה, חדר רחצה ומרפסת רחבת היקף בכניסה. הבית שוכן על שטח של כמעט 7 דונם בפריפוליס בפנסילבניה, מרחק שעה נסיעה מפיטסבורג.

הבית בו צולם הסרט ב-1991, צילום: אי פי הבית בו צולם הסרט ב-1991 | צילום: אי פי הבית בו צולם הסרט ב-1991, צילום: אי פי

חדר הכניסה שמר על רבים מהמאפיינים המקוריים, ביניהם רצפות עץ, שהופיעו גם בסרט זוכה הפרסים, כולל בפרס הסרט הטוב ביותר בטקס האוסקר ב-1992. חדר האוכל, שבו צולמה הסצנה בה הבלשית קרליס סטרלינג בגילומה של ג'ודי פוסטר מתעמתת עם הרוצח (בגילומו של טד לווין), נראה עדיין במידה רבה אותו הדבר. עם זאת, המרתף לא כולל חור עם באר ודלי כפי שהיה בסרט ושם כלא הרוצח את הקרבנות שלו. הסצנות האלה צולמו באולפן חיצוני. עם זאת, בסוכנות הנדל"ן מציינים כי המרתף כולל גם אזור אחסון קר שהוא אכן "מעט קריפי".

הצילומים בבית נמשכו לפי הדיווחים שלושה ימים. מלבד הזוהר ההוליוודי לבית יש גם היסטוריה ממשית יותר. מוסך צמוד שהפך לחלל עבודה שימש בעבר כבית הדואר ותחנת הרכבת של העיר.

הבית כבר הוצע למכירה ב-2016, ואז ארגון הזכויות לבעלי חיים PETA הציע לקנות אותו ולהפוך אותו ל"מוזיאון אמפתיה" שבו המבקרים יוכלו ללבוש את העור של חיות שעברו התעללות, בדומה למה שעשה באפלו ביל.

 , צילום: איי פי צילום: איי פי  , צילום: איי פי

 , צילום: איי פי צילום: איי פי  , צילום: איי פי

טד לוין בתפקיד הרוצח בפאלו ביל, צילום: Orion Pictures טד לוין בתפקיד הרוצח בפאלו ביל | צילום: Orion Pictures טד לוין בתפקיד הרוצח בפאלו ביל, צילום: Orion Pictures

ג ג'ודי פוסטר בסרט | צילום: 20TH Century Fox Studios ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות