אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רפאל נדאל הוכיח שוב שהוא "גוקו" עם כוחות על צילום: איי אף פי

פרשנות

רפאל נדאל הוכיח שוב שהוא "גוקו" עם כוחות על

הטניסאי הספרדי השווה היום את השיא של רוג'ר פדרר עם זכייה 20 בגרנד סלאם בקריירה; הנתונים שלו בלתי נתפשים

11.10.2020, 19:51 | אוריאל דסקל

אי אפשר לכתוב משהו חדש על רפאל נדאל - בכל זאת, האיש איתנו כבר קרוב ל-20 שנה וזכה ב-20 גרנד סלאמים. לכן, קבלו משהו על גוקו. גוקו הוא הדמות הראשית בסדרת הטלוויזיה והמאנגה היפנית "דרגון בול".

קראו עוד בכלכליסט

אני לא יודע כלום על סדרות מאגנה אבל גוקו, לפי מה שכותבים המומחים, הוא דמות של ילד "פשוט", שאוהב להתחרות ומאוד נחוש. הוא מתאמן באומנות לחימה ולמרות שהוא נראה כמו ילד רגיל עם שיער שחור וקוצני, הוא "סאייני", שהם גזע חוצני של דמויי פרימטים.

רפאל נדאל אחרי ניצחון גמר הרולאן גרוס על נובאק ג רפאל נדאל אחרי ניצחון גמר הרולאן גרוס על נובאק ג'וקוביץ' | צילום: איי אף פי רפאל נדאל אחרי ניצחון גמר הרולאן גרוס על נובאק ג

ולמה גוקו מעניין אותנו? כי נדאל גדל עליו. נדאל תמיד רצה להיות גוקו. ואתם יודעים מה? הוא אכן ילד פשוט שאוהב להתחרות ומאד נחוש. הוא אמן באומנות הלחימה על חימר (טניס) ולמרות שהוא נראה כמו ילד רגיל עם שיער שחור הוא בעצם גזע חוצני כלשהו. כאילו, ממש רואים שנדאל גדל על גוקו. יצור דימיוני.

ואם כבר אנחנו בחוצונים ולוחמה בחלל אז מה שהוא עשה היום בגמר הרולאן גארוס לנובאק ג'וקוביץ' זה לא פחות מלהפעיל עליו כוחות ג'דיי. הרים אותו מהצוואר משל היה דארת' וויידר. הוא פשוט גרם למחבט מספר 1 להיראות כמו שחקן אוסטרלי אלמוני שדירוג השיא שלו היה 122.

המפסיד בגמר - נובאק ג המפסיד בגמר - נובאק ג'וקוביץ' | צילום: גטי אימג'ס המפסיד בגמר - נובאק ג

מבט נוסף על הרקורד של נדאל על חימר מגלה נתונים כמעט בלתי נתפשים.

מאזן של נדאל על חימר: 40-445

מאזן ברולאן גארוס: 2-100 (ניצח 81% מהמשחקים במערכות רצופות). זכה ב-2008, 2010, 2017 ו-2020 מבלי להפסיד מערכה. יש לו 13 זכיות ברולאן גארוס - אף אחד לא זכה בתואר אחד כל כך הרבה פעמים.

רפאל נדאל אחרי הניצחון, צילום: רויטרס רפאל נדאל אחרי הניצחון | צילום: רויטרס רפאל נדאל אחרי הניצחון, צילום: רויטרס

והנתון החשוב ביותר? נדאל השווה היום את השיא של רוג'ר פדרר עם זכייה 20 בגרנד סלאם בקריירה. נובאק ג'וקוביץ' רחוק מהשניים בשלושה גרנד סלאמים. פיט סאמפרס רביעי בכל הזמנים עם 14. רק עוד ארבעה טניסאים בהיסטוריה עם מספר דו ספרתי של זכויות בגרנד סלאם.

גמר הרולאן גרוס , צילום: איי אף פי גמר הרולאן גרוס | צילום: איי אף פי גמר הרולאן גרוס , צילום: איי אף פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות