אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יזם נדל"ן, שכבר הואשם בעבירות מרמה, נעצר שוב בחשד להונאת נושים צילום: שאטרסטוק

יזם נדל"ן, שכבר הואשם בעבירות מרמה, נעצר שוב בחשד להונאת נושים

על פי החשד, בעת שנקבע כי האיש הוא פושט רגל הוא פתח חברות נדל״ן, תוך רישומן באופן כוזב על ידי אנשי קש במסמכי תאגיד - כל זאת על מנת להונות את נושיו. לדברי המשטרה, נגד החשוד ניתן לפני מספר שנים צו כינוס במסגרת הליך פשיטת רגל בו הוא מצוי בגין חובות של מיליוני שקלים

13.10.2020, 13:22 | עמיר קורץ

יזם נדל"ן מוכר, שכיום עומד לדין באשמת מעשי הונאה, נעצר הבוקר (ג') שוב – והפעם בחשד לעבירות הונאה והלבנת הון בהיקפים של עשרות מיליוני שקלים.

בתום חקירה סמויה משולבת של משטרת ישראל, רשות המסים והכונס הרשמי, הבוקר נעצר החשוד, שם מוכר בתחום הנדל"ן ומכירת הקרקעות, וזאת בחשד להונאת נושים, עבירות על פי פקודת פשיטת הרגל, עבירות מסים והלבנת הון , בהיקפים של עשרות מיליוני שקלים.

אילוסטרציה, צילום: shutterstock אילוסטרציה | צילום: shutterstock אילוסטרציה, צילום: shutterstock

על פי החשד, בעת שנקבע כי האיש הוא פושט רגל, הוא פתח חברות נדל"ן, תוך רישומן באופן כוזב על ידי אנשי קש במסמכי תאגיד, כל זאת על מנת להונות את נושיו. לדברי המשטרה, נגד החשוד, ניתן לפני מספר שנים צו כינוס במסגרת הליך פשיטת רגל בו הוא מצוי בגין חובות של מיליוני שקלים.

כאמור, בין יתר החשדות, לאיש מיוחסות עבירות של הברחת נכסים, הסתרת פעילות כלכלית, העלמת מסים, דיווחים כוזבים ועוד, הכל במטרה שלא לשלם את מלוא חובותיו לנושיו.

החקירה מתנהלת בשיתוף פעולה של מפלג הונאה במשטרת מחוז תל אביב עם היחידה הארצית לחקירות בכונס הנכסים הרשמי וחקירות מע״מ ת״א ומשרד מע״מ גוש דן ברשות המסים.

מחר בשעות הבוקר מתכננת המשטרה להביא את החשוד לדיון בהארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

כאמור, מדובר בחשוד שהפרקליטות הגישה נגדו ונגד חברות בבעלותו לאחרונה כתב אישום חמור בשורת עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, רישום כוזב במסמכי תאגיד, עבירות הלבנת הון, מסירת מידע כוזב במטרה למנוע דיווח ועבירות על פי פקודת מס הכנסה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות