אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משרד החינוך: ב-94% מהגנים אין ילדים חולים בקורונה צילום: דנה קופל

משרד החינוך: ב-94% מהגנים אין ילדים חולים בקורונה

המשרד פרסם נתונים של משרד הבריאות, לפיהם ב-53% מבתי הספר היסודיים אין כלל ילדים חולים, וב-31% מהם יש ילד אחד עד שני ילדים חולים; במשרד החינוך החלו בשבוע האחרון לפרסם באופן שוטף נתונים בנושא, במסגרת ניסיונם להביא לפתיחה מהירה של גני הילדים והכיתות הנמוכות

13.10.2020, 18:24 | שחר אילן

ב-94% מגני הילדים אין כלל ילדים חולים; ב-53% מבתי הספר היסודיים אין כלל ילדים חולים, וב-31% מהם יש ילד אחד עד שני ילדים חולים. כך עולה מנתוני התחלואה במערכת החינוך שמפרסם היום (ג') משרד החינוך. הנתונים נכונים להיום.

קראו עוד בכלכליסט

גן ילדים, צילום: יריב כץ גן ילדים | צילום: יריב כץ גן ילדים, צילום: יריב כץ

משרד החינוך החל בשבוע האחרון בפרסום שוטף של נתונים שמעביר לו משרד הבריאות, במסגרת נסיונו להביא לפתיחה מהירה של גנני הילדים והכיתות הנמוכות.

על פי הנתונים, ב-94% מתוך 18,700 גני ילדים אין כלל חולים, וב-5% מהגנים ש ילד חולה אחד; בפחות מאחוז מהגנים יש שני ילדים חולים או יותר. הדברים מעלים שוב את השאלה למה גני הילדים ומעונות היום עדין סגורים.

ב-53% מתוך כ-3,000 בתי ספר יסודיים אין כלל ילדים חולים; עם זאת, ב-8%, שהם 233 בתי ספר, יש חמישה ילדם חולים או יותר. מנתונים קודמים שפירסם המשרד עולה בבירור שחלק גדול מבתי הספר הללו משמשים את המגזר החרדי. עוד עולה, כי ב-77% מבתי הספר התיכוניים וחטיבות הביניים אין תלמידים חולים (44%) או שיש עד שני תלמידים חולים (33%); ב-10%, שהם 214 בתי ספר, יש חמישה תלמידים חולים ומעלה. סביר שחלקם הגדול ישיבות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות