אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אוניברסיטת ג'ונס הופקינס: בעולם יש כיום כ-40 מיליון מאובחנים בקורונה צילום: איי אף פי

דיווח שוטף

אוניברסיטת ג'ונס הופקינס: בעולם יש כיום כ-40 מיליון מאובחנים בקורונה

עד כה מתו מהנגיף 1.1 מיליון בני אדם. רוסיה: יותר מ-15 אלף נדבקים חדשים ביממה האחרונה; תאילנד: 5 מאובחנים חדשים בנגיף מזה יותר מחודש; בריטניה: רה"מ לשעבר בלייר הפר בידוד בשובו מטקס החתימה בבית הלבן; סין: 13 נדבקים חדשים אתמול; ברזיל: 461 חולים מתו ביממה האחרונה

18.10.2020, 14:37 | כלכליסט ו-ynet

נגיף הקורונה - תמונת מצב בארץ ובעולם

14:30 - אוניברסיטת ג'ונס הופקינס: בעולם יש כיום כ-40 מיליון מאובחנים בקורונה

עפ"י נתוני אוניברסיטת ג'ונס הופקינס,בעולם יש כיום כ-40 מיליון מאובחנים בקורונה. 1.1 מיליון בני אדם מתו מהנגיף. בארה"ב יש כ-8.1 מיליון מאובחנים בקורונה, ואחריה הודו עם 7.4 מיליון וברזיל עם 5.2 מיליון.

10:30 - רוסיה: יותר מ-15 אלף נדבקים חדשים ביממה האחרונה

ברוסיה אובחנו ביממה האחרונה 15,099 נדבקים חדשים בקורונה ומספרם הכולל עומד על 1.400 מיליון בני אדם. 185 חולים  מתו מהנגיף ב -24 השעות האחרונות. מספר המתים ברוסיה מפרוץ המגפה עומד על 24,187 איש.

מסעדה מלאה במוסקבה, למרות התפרצות הקורונה, צילום: איי פי מסעדה מלאה במוסקבה, למרות התפרצות הקורונה | צילום: איי פי מסעדה מלאה במוסקבה, למרות התפרצות הקורונה, צילום: איי פי

09:00 - תאילנד: 5 מאובחנים חדשים בקורונה מזה יותר מחודש

תאילנד דיווחה הבוקר על שלושה מקרים נוספים של מאובחנים בקורונה, אחרי שאתמול דיווחה על נדבקים חדשים ראשונים מזה למעלה מחודש.

שלושת החולים החדשים הם בני משפחה של שני אזרחי מיאנמר שנבדקו לנגיף השבוע בפרובינציה הצפונית במדינה הגובלת במיאנמר.

לפני חמשת המקרים השבוע, תאילנד דיווחה לאחרונה על העברה מקומית מאושרת ב -11 בספטמבר. בסך הכל דיווחה תאילנד על 3,686 מאובחנים בקורונה ועל 59 מקרי מוות.

 

 

08:45 - סין: 13 נדבקים חדשים אתמול

 

סין דיווחה הבוקר על 13 נדבקים חדשים בקורונה אתמול, מספר זהה ליום קודם. לטענת הרשויות מדוברים מקור ההדבקה מאנשים שהגיעו לסין.  מרשות הבריאות בבייג'ינג נמסר כי בסין יש כיום 85,672 מאובחנים בקורונה.

07:00 - בריטניה: רה"מ לשעבר בלייר הפר בידוד בשובו מטקס החתימה בבית הלבן

 

טוני בלייר, צילום: בלומברג טוני בלייר | צילום: בלומברג טוני בלייר, צילום: בלומברג

ראש ממשלת בריטניה לשעבר, טוני בלייר, מואשם כי הפר בידוד לאחר שחזר מטקס חתימת ההסכמים בין ישראל לאיחוד האמירויות ובחריין בבית הלבן. כך דווח בטלגרף הבריטי. לפי הנחיות הקורונה בבריטניה, מי שחזר מארה"ב מחויב בבידוד של שבועיים, ואולם בלייר תועד יוצא ממסעדה בלונדון בחודש שעבר, עשרה ימים בלבד לאחר ששב מוושינגטון. דוברו של בלייר טען כי ראש הממשלה לשעבר "לא סיכן אף אחד" מכיוון שנדבק לקורונה לפני שטס לארצות הברית, כשנחת במדינה וששב לבריטניה.

 

 

06:55 - סעודיה: לראשונה אחרי 7 חודשים - תתאפשר תפילה במסגד אל-חראם שבמכה

סעודיה הודיעה כי לראשונה אחרי שבעה חודשים תאפשר לתושביה ואזרחיה להתפלל במסגד אל-חראם במכה, שבנוי מסביב לכעבה, האתר הקדוש ביותר באיסלאם. כך לפי הודעת הטלוויזיה הממלכתית בסעודיה.

06:45

 - הקורונה בברזיל: 461 חולים מתו ביממה האחרונה

משרד הבריאות של ברזיל עדכן כי ביממה האחרונה אובחנו עוד 24,062 חולי קורונה במדינה ומתו 461 חולים נוספים. מפרוץ המגפה בברזיל התגלו יותר מ-5.2 מיליון נשאי קורונה, מתוכם מתו 153,675 בני אדם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות