אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל אקספון יעקב נדבורני פורש מתפקידו לאחר 5 שנים צילום: סיון פרג

מנכ"ל אקספון יעקב נדבורני פורש מתפקידו לאחר 5 שנים

נדברוני הודיע בשבוע שעבר לחזי בצלאל, בעל השליטה, על רצונו לפרוש; תחת ניהולו, we4G, מותג הסלולר של החברה, הוביל לתחרות עזה בשוק

18.10.2020, 15:11 | אביאור אבו

יעקב נדבורני, מנכ"ל אקפסון 018, פרש היום (א') מתפקידו לאחר שהודיע בשבוע שעבר על רצונו לעשות כן לבעל השליטה בחברה, חזי בצלאל.

נדבורני החל כסמנכ"ל שיווק בסמייל 012, היום חברה־בת של פרטנר, תחת הנהלתה של סטלה הנדלר, מנכ"לית בזק לשעבר. בהמשך שימש כמנהל הפיתוח העסקי בחברה, וחתם בה שבע שנות פעילות. ב-2011 מונה למנכ"ל מירס, היום HOT מובייל. ב-2013, לאחר קדנציה של שנה ושלושה חודשים, עזב את התפקיד. ב-2015 מונה למנכ"ל חברת הסלולר של אקספון 018, we4G, ולאחר מכן מונה למנכ"ל כלל פעילות הקבוצה.

קראו עוד בכלכליסט

יעקב נדבורני, צילום: סיון פרג יעקב נדבורני | צילום: סיון פרג יעקב נדבורני, צילום: סיון פרג

חברת we4G נחשבת למחוללת התחרות הראשית בשוק הסלולר, ומובילה את טבלת הניודים באופן עקבי. עם כניסתה ב-2018, שברה החברה את השוק עם מחירים אטרקטיביים "לכל החיים" דרך מבצעי שיווק אגרסיביים וקמפיינים רחבים בתקשורת. לאקספון כ-350 אלף מנויי סלולר וכ-200 אלף מנויי אינטרנט. בשנתיים האחרונות ניהלה החברה משא ומתן מול קשת על הקמה משותפת של שירות סטרימינג, אך הפרויקט לא מצליח לקרום עור וגידים, כאשר עזיבתו של נדבורני בהחלט לא תתרום לכך באופן חיובי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות