אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל נייס נגד הרב קניבסקי: "תעדכן אם אנחנו ממשיכים להעביר מיסים במסלול הרגיל" צילום: CRC Media

מנכ"ל נייס נגד הרב קניבסקי: "תעדכן אם אנחנו ממשיכים להעביר מיסים במסלול הרגיל"

למצעד המגיבים בחריפות להוראתו של הרב אתמול, לפיה המוסדות החרדיים ישובו ללימודים בניגוד להנחיות הסגר ולמתווה היציאה ממנו, הצטרף גם ברק עילם, שכבר התבטא בעבר בשורה של נושאים מסוג זה. עילם: "ברכות לרב ולכל תומכיו על הכרזת העצמאות המוצלחת בחסות ראש ממשלת ישראל"

18.10.2020, 19:13 | מאיר אורבך

הוראתו של הרב קניבסקי אתמול (שבת), לפיה המוסדות החרדיים ישובו ללימודים בניגוד להנחיות הסגר ולמתווה היציאה ממנו, גררה תגובה קשה משורה של פוליטיקאים ואנשי ציבור. היום אחה"צ הצטרף אליהם גם מנכ"ל חברת ההייטק הישראלית נייס, ברק עילם, שכבר התבטא בעבר בשורה של נושאים מסוג זה - לרבות הכנסת בני הישיבה שנדבקו בקורונה לישראל במהלך הסגר הראשון, מחאתו של ראש הממשלה נגד תעשיית ההייטק ועוד.

קראו עוד בכלכליסט

תלמוד תורה בירושלים, היום תלמוד תורה בירושלים, היום תלמוד תורה בירושלים, היום

הבוקר, בהתאם להנחייתו של הרב, נפתחו מאות תלמודי תורה ללימודים ברחבי הארץ. שר הבריאות יולי אדלשטיין אף איים בשלילת תקציבים מהמוסדות שנפתחו, כאשר אמר הערב כי "אין אישור לפתוח שום מוסד לימודי מעבר לגיל שש. מי שעושה את זה צפוי לקנסות כבדים, אולי גם לשלילת רישיון ושלילת תקציבים מהמוסד. צריך לדעת את זה, ואחר כך לא להיות מופתע ולא להתלונן שהמדינה כביכול מתעללת במוסד כזה או אחר".

עילם אינו כועס רק על הוראתו של קניבסקי, אלא גם על חוסר האונים שמפגינה ממשלת ישראל, לדבריו, בהתנהלותה מול הרב. כך, בפוסט שפירסם היום כתב עילם: "ברכות לרב קניבסקי ולכל תומכיו על הכרזת העצמאות המוצלחת בחסות ראש ממשלת ישראל. שיעור מאלף בהשתלטות עויינת על חברה, על ידי 12% מבעלי העניין, וכל זאת ללא התנגדות. נ.ב: תעדכן בהזדמנות האם אנחנו ממשיכים להעביר מיסים במסלול הרגיל או שיש תהליך חדש להזרמת המימון".

מנכ"ל נייס ברק עילם, צילום: יריב כץ מנכ"ל נייס ברק עילם | צילום: יריב כץ מנכ"ל נייס ברק עילם, צילום: יריב כץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות