אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

נתב"ג מתעורר לחיים: היעדים הפופולאריים - סלוניקי ובלגרד

לוח הטיסות עדיין לא דומה לזה של שנה שעברה, וגם חנות הדיוטי פרי הגדולה לא תיפתח - אבל עם ביטול ההגבלות, החל מהשבוע תנועת הישראלים בנמל התעופה צפויה להתגבר. ירידות מחירים לא מסתמנות בשלב זה, אך בחברות התיירות בטוחים: "צפויה הסתערות"

19.10.2020, 12:55 | ענבל עומר

נתב"ג מתעורר מתרדמת הסגר השני. אומנם עדיין לוח הטיסות לא דומה לזה של השנה שעברה, וגם חנות הדיוטי פרי הגדולה לא תיפתח, אבל עם ביטול ההגבלות, החל מהשבוע תנועת הישראלים בנמל התעופה צפויה להתגבר. ירידות מחירים לא מסתמנות בשלב זה, ומחירי הטיסות וחבילות הנופש צפויים להיות דומים מאוד למחירים בשנה שעברה.

קראו עוד בכלכליסט

בלגרד. יעד פופולארי, צילום: shutterstock בלגרד. יעד פופולארי | צילום: shutterstock בלגרד. יעד פופולארי, צילום: shutterstock

לפי חברת התיירות אשת טורס, גם בשבועיים האחרונים, עוד במהלך הסגר, אלפי ישראלים לא נרתעו מאי הוודאות והזמינו כרטיסי טיסה. "אנו צופים הסתערות, יש צמא לטוס, בעיקר לערי יוון ולא לאיים".

חברות התיירות מדווחות על עלייה משמעותית בהתעניינות בנופש בחו"ל מאז ההודעה על ביטול ההגבלות, כאשר היעדים הפופולאריים הם בעיקר יוון וסרביה; כך לפי ישראייר, שם טוענים כי "כרגע אנו צופים עלייה בהזמנות לבלגרד".

 

"אתונה וסלוניקי פופולאריות יותר מהאיים, בשל מזג האוויר שנעשה קצת קריר. אנחנו רואים צמא מצד הישראלים לטוס, בעיקר כשאין כרגע שום אלטרנטיבה לנופש בארץ", מציינת שירלי כהן עורקבי, סמנכ"ל שיווק ומכירות באשת טורס.

220 טיסות בוטלו בנתב"ג במהלך הסגר, וחלק גדול מהטיסות היוצאות נאלצו להסתפק באחוזי תפוסה מזעריים, "יצאנו כמעט ריקים לגמרי, בעיקר כדי להחזיר ישראלים מחו"ל. הנזק הכלכלי גדול מאוד, בעיקר כשמדובר בתקופת החגים", מציין גיל סתיו, סמנכ"ל השיווק והמכירות של ישראייר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות